Jump to content



Roccat Kone V.2, Πλαίσιο;


Fandom

Recommended Posts

Παίδες ξέρει κανείς αν το Roccat Kone στο Πλαίσιο είναι το version 2 (χωρίς τo mousewheel που χαλάει εύκολα);

Το νέο κουτί δείχνει έτσι : roccat-kone-new-packaging.jpg

Αν το έχει δει κάποιος πείτε :)

Link to comment
Share on other sites

To προηγούμενο είναι ενα υπερβολικό:

ROCCAT_kone_box2.jpg

Αυτή η έκδοση είχε αρκετά προβληματικά mousewheel.

Μπορείς να επιβεβαιώσεις nikchris; Κάποιος άλλος;

Αυτό το είδα σήμερα στο πλαίσιο Συντάγματος.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Τους έστειλα εμαιλ αλλά @@. Δεν θέλω να πάρω τηλ. γιατί είμαι σίγουρος οτι θα πετύχω κάποιον που θα πάρει ύφος ο.Ο όταν τον ρωτήσω τι έκδοση είναι (και πιθανώς θα παραπληροφορήσει).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Toυς είχα στείλει εμαιλ λοιπόν και μετά απο μερικές μέρες έλαβα απάντηση οτι το v2 θα είναι διαθέσιμο απο αρχές Δεκεμβρίου. Εν τω μεταξύ όμως την προηγούμενη είχα μιλήσει με ένα εξυπηρετικότατο παλικάρι που με εντυπωσίασε που ήξερε οτι υπάρχει v1, v2 και έχουν διαφορά στο κουτί και με βεβαίωσε οτι θα μου στείλουν το v2, όπως και έγινε.

Αν και η Γενική Ταχυδρομική με κρέμασε λίγο, δεν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Toυς είχα στείλει εμαιλ λοιπόν και μετά απο μερικές μέρες έλαβα απάντηση οτι το v2 θα είναι διαθέσιμο απο αρχές Δεκεμβρίου. Εν τω μεταξύ όμως την προηγούμενη είχα μιλήσει με ένα εξυπηρετικότατο παλικάρι που με εντυπωσίασε που ήξερε οτι υπάρχει v1, v2 και έχουν διαφορά στο κουτί και με βεβαίωσε οτι θα μου στείλουν το v2, όπως και έγινε.

Αν και η Γενική Ταχυδρομική με κρέμασε λίγο, δεν είναι τόσο άσχημα τα πράγματα έτσι;

Yeap το πλαισιο εχει αρκετα παιδια που γνωριζουν τα παντα, αλλα και αρκετους παλιους που εχουν να ανανεωσουν τις γνωσεις τους εδω και κατι χρονια :p θεμα τυχης σε ποιον θα πεσεις...σαν εναν συμφορουμιτη που πηγε εναν ssd που εφαγε degrade και τον καναν bad sector test :rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.