Jump to content



Facebook Chat window problem


jayfrog

Recommended Posts

Ρε παιδες γινεται το εξης ακυρο απο οπου και να μπω στο web στο facebook παντα συνδεεται και αποσυνδεετε συνεχως το chat ενω αν μπω απο αλλο acount δν υπαρχει αυτο το προβλημα καμια ιδεα?

Note*: ειμαι συνδεδεμενος στο facebook δεν με αποσυνδεει απο τον λογαριασμο, μοναχα στο chat γινετε ι συνεχωμενη επενασυνδεση

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς μου κάνει και εμένα με το Mozilla 2.0.0.20 που έχω. Ακόμα και μετά από format, μου το ξανακάνει. Αν μπω με τον OPERA ΔΕΝ μου το κάνει και μπορώ να μιλήσω κανονικά.

Μήπως είναι κάποιο βοηθητικό πρόγραμμα (java, quick time) που έχουμε βάλει και μας δημιουργεί το πρόβλημα; Κάτι άλλο;

Πάντως η λύση που σου προτείνω εγώ, βάλε OPERA μόνο για το facebook. Έτσι σώθηκα (προσωρινά) εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που δε βρεις λυση στο προβλημα σου,υπαρχει προγραμματακι που κανει chat με τις επαφες απο το facebook που ειναι εκεινη την στιγμη online,σωρις καν να ανοιξεις browser.(like msn)

here you are

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.