Jump to content



HTC Diamond ( x2)


profitis

Recommended Posts

Χρόνια πολλα και καλή χρονιά σε όλους!

Πωλούνται δύο κομμάτια του HTC Diamond. Είναι αγορασμένα απο αγγλία, τους έχω βάλει όμως ελληνικό πληκτρολόγιο και η εγγύηση τους ισχύει κανονικότατα στην Ελλάδα αφού είναι συσκευες κατασκευασμένες στην Ευρωπαϊκη Ένωση. Είναι αγορασμένα τον Ιούλιο και το κουτία τους υπάρχούν κανονικότατα με όλα τα καλούδια τους: Συνοδευτικά CD, handsfree, φορτιστής, καθώς και ανταλλακτικό πενάκι για το κινητό. Aκόμη τους έχω βάλει και screen protector. Επιπλέον έχει και δερμάτινη θήκη που έχει φθαρει βέβαια λιγάκι στο σημειο που μπαινοβγαίνει η συσκευή. Είναι σε άριστη κατάσταση και τα δύο εκτός απο μικρογρατζουνίες στη πίσω πρόσοψη.

Για περισσότερες πληροφορίες για το κινητό μπορείτε να βρείτε στο http://www.htc.com/www/product/touch.../overview.html

Tιμή [UPDATED]: 170€ έκαστο.

Τρόπος αποστολής με ΕΛΤΑ και αντικαταβολή αφού μένω Χανιά με τα έξοδα να βαρύνουν τον αγοραστή (ή χέρι με χέρι στα Χανιά)

*Μέχρι την Τρίτη η συναλλαγή μπορει να πραγματοποιηθεί και Αθήνα

Ότι θέλετε να ρωτήσετε στείλτε μου pm!!!

Ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.