Jump to content



Αγορά Ehim 1048 από που?


Kostas7GTR

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Αξίζει τον κόπο, ακόμα και με τα μεταφορικά. http://www.aquaristikshop.com/cgi-bin/neu/webshop.pl?f=GRUPPE&c=PumpenEheim&t=e_temgroup&start=1&dif=14&userid=hbrQGcQEV0bQGUNv6VlZ8gL9d8Ro8EeaiaG&G_menu60=1&haupt=1

Γιατί από κει; 65-70 την βρίσκουμε τελική κι αυτός την έχει 64 χωρίς μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Γιατί από κει; 65-70 την βρίσκουμε τελική κι αυτός την έχει 64 χωρίς μεταφορικά.

Από ότι θυμάμαι Κώστα μου είχες πει ότι έχει περίπου 65 E. Αξίζει να πάρω κάποιο μεγαλύτερο μοντέλο ? (1250? ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [30-11-2003 και 17:35]

Γιατί από κει; 65-70 την βρίσκουμε τελική κι αυτός την έχει 64 χωρίς μεταφορικά.

Αυτή που λες έχει 10 μέτρα καλώδιο. Νομίζω με 1,7 και 48 είσαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas7GTR [30-11-2003 και 17:55]

Γνωρίζεις αν η 1250 κάνει παρισσότερο θόρυβο απο την 1048 ?

:rolleyes:

Γνωρίζω πως κάνει περισότερο... πάντος η 1048 μου είναι αθόρυβη... αφού γλίτωσα απο τον θόρυβο του delta...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Γνωρίζω πως κάνει περισότερο... πάντος η 1048 μου είναι αθόρυβη... αφού γλίτωσα απο τον θόρυβο του delta...

Και εγώ είμαι στην φάση που θέλω να γλυτώσω από τον θόρυβο του αναθεματισμένου 7βολτου Delta !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Η 1250 δεν κάνει θόρυβο αν το κύκλωμα έχει εξαερωθεί σωστά. Επίσης μεγάλο ρόλο παίζει και που θα βάλετε την αντλία ώστε να μη συντονίζει το κουτί.

Κώστα λέω αν κάνει παραπάνω θόρυβο από την 1048 και αν τελικά αξίζει να πάρω την 1250 ... Την έχεις δοκιμάσει ? Τι προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.