Jump to content



Google Chrome Extensions


alexis2044

Recommended Posts

Όσοι έχετε Chrome, περάστε μια βόλτα από εδώ

https://chrome.google.com/extensions

Θα εκπλαγείτε με το πώς μπορεί να γίνει ο browser σε μερικά κλικ...

Πείτε μας και μας άμα λάχει τι βάλατε, να το βάλουμε και μεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Οτι εχω δοκιμασει, θελει πολυ δουλεια ακομα.

Αdblock, Speed Dial, Smoothscrooll.

To τελευταιο δουλευει καπως καλα, θελει καλη ρυθμιση ομως.

Τα πρωτα 2 δεν εχουν, ακομα, καμια σχεση με αυτα της Φωφης.

Link to comment
Share on other sites

Οτι εχω δοκιμασει, θελει πολυ δουλεια ακομα.

Αdblock, Speed Dial, Smoothscrooll.

To τελευταιο δουλευει καπως καλα, θελει καλη ρυθμιση ομως.

Τα πρωτα 2 δεν εχουν, ακομα, καμια σχεση με αυτα της Φωφης.

Εγώ έχω βάλει τα Translate, Xmarks, Facebook Notifications, Go to IMDb, Youtube search, Shareaholic, Cooliris, Google Similar Pages, adThwart, RSS Subscription Extension και Flixster.

Όλα δουλεύουνε άψογα. Ιδιαίτερα μάρεσε το IMDB που σου δείχνει αν κάνεις highlight κείμενο που έχει τον τίτλο μιας ταινίας, σου δείχνει πάνω στο εικονίδιο τον βαθμό της ταινίας άμεσα. Και γενικά δεν έχω δει πτώση στις επιδόσεις με τόσο πράμα...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου βγαζει σε ολα αυτο το μηνυμα και δε μπορω να πατησω ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Οι επεκτάσεις δεν υποστηρίζονται ακόμα σε αυτή την έκδοση του Google Chrome. Πραγματοποιήστε λήψη του Google Chrome για να εγκαταστήσετε επεκτάσεις.

Τρεις φορες το χω κανει εγκατασταση σημερα,αλλα τιποτα... :shutup:

Link to comment
Share on other sites

Go Extensions(αμεση προσβαση στις ρυθμισεις των extensions),Facebook Chat,Facebook Notifications,Simple Myspace,Eautify Facebook (το προτεινω.Παιρνει πιο ωραια μορφη το fb),clickable links,Downliads(για να μη το ψαχνω στα μενου κτλπ),Google Voice,Smoothscroll,Turn Off the Lights(για προβολη βιντεο π.χ youtube.πολυ καλο).

Ολα δουλευουν αψογα εξτος απο το google voice που υποσχεται δωρεαν sms,αλλα δεν το χω ψαξει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

με το speed dial έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τα καινούρια dials? Δηλαδή όταν βάζει καινούρια dials να μη δημιουργείται thumb, και στην επόμενη εκκίνηση του chrome το εν λόγω dial να έχει εξαφανιστεί;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.