Jump to content



Ποιά η διαφορά?


venom7

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

οσο αναφορα τις μητρικές και λόγω ηλικίας έχω γνωρίσει τη ASUS εδω και χρόνια ,

πραγματικα τώρα τελευταία βγάζουν μητρικές που εχουν πολύ μικρες λεπτομέριες πχ στο FSB πάει η μία λίγο παραπάνω απ την άλλη

Η αλήθεια είναι οτι τα ακριβα μοντέλα διαφέρουν στα ρεύματα που δίνουν στις ψύξεις κ.λ.π κάτι ανάλογο παίζει και εδώ φίλε

Στις μνήμες ......οτι δουλέυει ποιο σταθερα και είσαι τυχερός ...πράγματι είμαι μαζί σου ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ...

Link to comment
Share on other sites

Thanks velipsi!Πραγματικά είναι περίεργα κάποια πράγματα και για αυτό ζητάω από κα΄ποιους που γνωρίζουν να μου εξηγήσουν.

Όσον αφορά τις μητρικές, μου φαίνεται παράξενο γιατί έχουν κακι την ίδια τιμή σχεδόν!!!

Όσον αφορά τις μνήμες όμως, δεν μπορώ να βγάλω κανένα συμπέρασμα.Για παράδειγμα η μία είναι 1600 με 7άρια και η άλλη 1600 μα 8άρια και έχουν την ίδια τιμή!!!Και διάφορα τέτοια και δεν καταλαβαίνω το γιατί και στην ουσία ποια είναι καλύτερη και ποια είναι καλύτερη να πάρω!Και πάλι ευχαριστώ αλλά...

...όποιος μπορεί να βοηθήσει παρακαλώ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.