Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Ρε γαμωτο εχω σιχαθεί που ειμαι Ελληνας....

Σε καποιο πλανο στο σκαι εδειξε εναν με ενα κονταρι να χτυπαει τους διερχομενους με μηχανη αντρες ομαδας ΔΙΑΣ...ειναι τραγικο...

αυτους τους καραγκιοζηδες επρεπε να τους κλεισουν στην στενη

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

EDIT: @ deacon γιατι πολυ απλα δεν ειμαι αυτης της λογικης.Γενικως δεν θεωρω οτι χρηζει θανατος σε αυτους τους ανρθρωπους.Τιμωρια ναι .Θανατος οχι.Πιο σημαντικο λογο για να θανατωθουν θεωρω εναν βιασμο ανηλικου παιδιου,παρα το συγκεκριμενο. :/

Ειμαι ο τελευταιος που θα ζητουσα κατι τετοιο αλλα ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ! Α Ρ Κ Ε Τ Α ! ! !

Οι κουκουλοφοροι πλεον πρεπει να πιανονται και να σαπιζονται στο ξυλο.- Το ΜΟΝΟ που κανουν ειναι να καταστρεφουν. Δεν εχουν αιτια, αφορμη η αλλο σκοπο. Αρα ΠΡΕΠΕΙ να απαλαχτουμε απο αυτους μια και δια παντος.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα. Καψανε τα αρχεια που περιείχαν ολα τα στοιχεια για ολες τις μεγαλες υποθέσεις που ερευνουσε το ΣΔΟΕ.

ΜΠΡΑΒΟ ΒΟΔΙΑ! Απαλλάξατε αυτους που φταίνε!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα. Καψανε τα αρχεια που περιείχαν ολα τα στοιχεια για ολες τις μεγαλες υποθέσεις που ερευνουσε το ΣΔΟΕ.

ΜΠΡΑΒΟ ΒΟΔΙΑ! Απαλλάξατε αυτους που φταίνε!

Οι "κουκουλοφοροι" ανεβηκαν σαν κυριοι στον 4ο ?

Πολυ βολικο ειναι αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Οι "κουκουλοφοροι" ανεβηκαν σαν κυριοι στον 4ο ?

Πολυ βολικο ειναι αυτο....

Λενε οτι καψανε απο κατω και ανεβηκε πανω. Αλλα δεν ξερω. Μπορει απλα μα βρηκε ευκαιρια καποιος και να εκανε την χαρη στα λαμόγια.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα. Καψανε τα αρχεια που περιείχαν ολα τα στοιχεια για ολες τις μεγαλες υποθέσεις που ερευνουσε το ΣΔΟΕ.

ΜΠΡΑΒΟ ΒΟΔΙΑ! Απαλλάξατε αυτους που φταίνε!

Δεν το ήξερες; Είναι ninja οι κουκουλοφόροι. Γύρω απο το πόστ μου είναι 13.

Ρε μας δουλευουν και τα χαφτουμε; Μόνοι τους βάλανε φωτιά και λένε αλλα λόγια να αγαπιόμαστε τώρα.

Και κάτι τσογλάνια που είχαν πιάσει τις προάλλες παιδιά βουλευτή δεν ηταν και τα μπουκάλια χαρακτηρίστηκαν "προς ανακύκλωση";

ΕΙΜΑΙ ΤΣΑΝΤΙΣΜΕΝΟΣ ΤΕΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kp30VGwlR5I]YouTube - Network (1976) - "I'm as mad as hell" [greek subs][/ame]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω σταματήσει να πιστεύω στα "τυχαία" γεγονότα και τις αντιδράσεις που προκαλούν από τις 9/11/01. Άργησα κιόλας το ξέρω.

Είναι τραγικό πάντως να χάνονται έτσι ζωές. 3 οικογένειες δε θα είναι ποτέ ξανά το ίδιο. Και γιατί; Γιατί είμαστε ένα ατελείωτο ξέφραγο αμπέλι με κανέναν έλεγχο σε καμία βαθμίδα. Κανένας γονιός δε θα πρέπει να βρίσκεται σε τέτοια θέση.. Πόσος καιρός πριν είναι που είδαμε τις φωτογραφίες με τους αστυνομικούς να ναι παρέα με αυτούς που κράταγαν τα μαδέρια;

Αφιερωμένο ..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bpz102bDzH4]YouTube - Watching TV[/ame]

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ήμουν κάτω, να πω ότι η αστυνομία, μπροστά από τη βουλή κινήθηκε ενάντια στον κόσμο που ήταν μπροστά χωρίς λόγο και αιτία. Ο κόσμος [που ερχόταν στη βουλή από τη Σταδίου] κινήθηκε στην Πανεπιστημίου για να φύγει, αφού άρχισαν να πέφτουν πολλά δακρυγόνα και πολλές χειροβομβίδες κρότου λάμψης, και ξαφνικά ανέβηκαν 2 διμοιρίες από τη Βουκουρεστίου, χωρίς να υπάρχει λόγος [ούτε επεισόδια γίνονταν προς τα εκεί, ούτε τίποτα]

Μέχρι τότε, υπήρχαν λίγοι που προκαλούσαν τα ΜΑΤ, αλλά η αντίδραση της αστυνομίας [π.χ. κρότου-λάμψης] ερχόταν όταν οι λίγοι προαναφερθέντες ηρεμούσαν. Και ξανά μανά τα ίδια. Χαρακτηριστικό ήταν όταν βγήκαν γκλοπ όταν χειροκροτούσαν ειρωνικά την αστυνομία.

Προσωπικά, από τα πιτσιρίκια, που πολλά ήταν μικρότερα κι από εμένα [22 ετών], δεν έχω απαίτηση να είναι ψύχραιμα. Οι υπεύθυνοί τους, όμως, είναι για ξήλωμα, τσο και λο.

"Πετουσαν πετρες στο πυροσβεστικο που πηγαινε να σβησει τη φωτια στο κτηριο που βρεθηκαν οι 2 νεκροι και οι εγκλωβισμενοι"

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό. period. Ούτε φήμη ούτε τπτ. Μαρτυρία ανθρώπου ήταν μπροστά

Όλοι σας φαντάζομαι ξέρετε από MS Word. Βάλτε λοιπόν την λέξη peoples να δούμε αν θα την βγάλει λάθος.

Σωστός, τσεκ ιτ άουτ χίερ: http://dictionary.reference.com/browse/people

Οι "κουκουλοφοροι" ανεβηκαν σαν κυριοι στον 4ο ?

Πολυ βολικο ειναι αυτο....

Έλα ντε...

Πάνω από 100.000 κόσμος στην πορεία, και εντελώς τυχαία βάζουν φωτιά με μπιτόνια σε τράπεζα όπου ήξεραν ότι υπήρχε κόσμος μέσα [τους φωνάζανε οι υπάλληλοι ότι "θα μας κάψετε"], και έχουμε τρεις νεκρούς, οπότε η "ενημέρωση" στρέφεται αποκλειστικά πάνω σε αυτό το θέμα, και κόβουμε τα υπόλοιπα [παιδάκια, μαθητές, φοιτητές, εργαζόμενοι, παππούδες ήταν στην πορεία]. Και εντελώς τυχαία καίγονται και τα στοιχεία που αφορούν σε υποθέσεις φοροδιαφυγής. Τι περίεργα πράγματα...

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Φωτιά στο ΣΔΟΕ. Μάλιστα.

Δεν θα πω τίποτα. Αρκετά ειπώθηκαν. Κρίμα από το Θεό για 3 ψυχές να χαθούν άδικα, θα μπορούσε να είναι οποιοσδήποτε από εμάς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει σε καμία περίπτωση αυτό. period. Ούτε φήμη ούτε τπτ. Μαρτυρία ανθρώπου ήταν μπροστά

Στο σκάι επιμένουν οτι πετούσαν πάντως.:mamba:

Link to comment
Share on other sites

Και τι τα είχαν δηλαδή τα στοιχεία; Σε χάρτινους φακέλους εν έτη 2010; Την κοροϊδία μου μέσα δηλαδή.

Καηκαν και τα PC.

Βack up αραγε ειχαν παρει ή δεν ειχαν προβλεψει γιαυτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.