Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

το ξερω οτι δοκιμαζεις τις γνωσεις οσων δεν χειριζονται την ελληνικη τοσο καλα οσο εσυ, αλλα ειναι "λαβαρο ανα χείρας"..

Εσύ έχεις λύσει το δίλλημα μονοτονικό - πολυτονικό πάντως βλέπω. :p

Καλύτερα λάθος παρά εκτέλεση.

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έχεις λύσει το δίλλημα μονοτονικό - πολυτονικό πάντως βλέπω. :p

Καλύτερα λάθος παρά εκτέλεση.

Το μόνο διλημμα που δεν εχω λύσει ακομα ειναι ψηλες γεροδεμενες-κοντες προκλητικες....

Link to comment
Share on other sites

Και για να μείνουμε στο κλίμα των ημερών...ενώ οι παραπάνω τρώνε...

Το μέλλον του τόπου εν δράσει...και μαθήματα ελευθερίας της έκφρασης.

Αυτά τα ΚΑΤΑΚΑΘΙΑ όταν μεγαλώσουν, αν τα καταφέρουν, θα διδάσκουν στα παιδιά τους ότι "οι άλλοι" είναι κακοί.

Λυπάμαι τους γονείς τους που πληρώνουν κιόλας για να βγουν τα παιδιά τους στην κοινωνία.

να είχα 100 χέρια να τους καρπαζώσω όλους ΔΑΠ, νεολαία ΣΥΡΙΖΑ, ΠΑΣΠ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Και για να μείνουμε στο κλίμα των ημερών...ενώ οι παραπάνω τρώνε...

Το μέλλον του τόπου εν δράσει...και μαθήματα ελευθερίας της έκφρασης.

Αυτά τα ΚΑΤΑΚΑΘΙΑ όταν μεγαλώσουν, αν τα καταφέρουν, θα διδάσκουν στα παιδιά τους ότι "οι άλλοι" είναι κακοί.

Λυπάμαι τους γονείς τους που πληρώνουν κιόλας για να βγουν τα παιδιά τους στην κοινωνία.

ΦΑΣΙΣΤΕΣ-ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ

δεν ξέρουν και ιστορία οι άσχετοι άιντε από δώ δρόμο όλοι ..........

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους με τόσο στόμφο βάλλουν κατά των φοιτητών του βίντεο, πείτε την αλήθεια, αν οι μεν ΔΑΠήτες ήταν Βουλευτές της ΝΔ, και οι άλλοι υποψήφιοι βουλευτές (γιατί δεν έχουν μπει στην βουλή), και τις έτρωγε λίγο ο Σαμαράς, λίγο ο Στυλιανίδης με τις ΜΚΟ λίγο ο Τζαβάρας κτλ, θα λέγατε τα ίδια ακριβώς?

(η προφανής απάντηση του LL_NEO δεν θα παρθεί στα υπόψιν από εμένα)

Σας θυμίζω ότι αυτοί που βλέπετε ψήφισαν αυτούς που ανέφερα.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
"από εμένα"
Link to comment
Share on other sites

ναι τα ίδια θα έλεγα εγώ...χωρίς πολύ σκέψη...αυτές οι συμπεριφορές αρμόζουν στην ζούγκλα...και από τους μεν και από τους δε...redikola

edit: η γνώμη του LL_Neo για μένα θα ληφθεί υπόψιν..αυτό που λες είναι φασιστικό με το συμπάθειο...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Σε όσους με τόσο στόμφο βάλλουν κατά των φοιτητών του βίντεο, πείτε την αλήθεια, αν οι μεν ΔΑΠήτες ήταν Βουλευτές της ΝΔ, και οι άλλοι υποψήφιοι βουλευτές (γιατί δεν έχουν μπει στην βουλή), και τις έτρωγε λίγο ο Σαμαράς, λίγο ο Στυλιανίδης με τις ΜΚΟ λίγο ο Τζαβάρας κτλ, θα λέγατε τα ίδια ακριβώς?

(η προφανής απάντηση του LL_NEO δεν θα παρθεί στα υπόψιν)

Σας θυμίζω ότι αυτοί που βλέπετε ψήφισαν αυτούς που ανέφερα.

Άλλο να υποθέτουμε κάποια πράγματα χωρίς βλάβη της γενικότητας, κι άλλο να βιάζουμε κάθε λογική. Οι υποθέσεις σου εν προκειμένω, αυτό κάνουν (βιάζουν τη λογική)

Όσο τομάρια είναι οι ΔΑΠίτες και οι ΠΑΣΠίτες, άλλο τόσο είναι και τα ΕΑΑΚ και η ΠΚΣ, και οι Αγωνιστικές Κινήσεις. Στις σχολές που παίρνει την κάθε παράταξη, το ίδιο τραμπούκοι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Άλλο να υποθέτουμε κάποια πράγματα χωρίς βλάβη της γενικότητας, κι άλλο να βιάζουμε κάθε λογική. Οι υποθέσεις σου εν προκειμένω, αυτό κάνουν (βιάζουν τη λογική)

Όσο τομάρια είναι οι ΔΑΠίτες και οι ΠΑΣΠίτες, άλλο τόσο είναι και τα ΕΑΑΚ και η ΠΚΣ, και οι Αγωνιστικές Κινήσεις. Στις σχολές που παίρνει την κάθε παράταξη, το ίδιο τραμπούκοι είναι.

Να υποθέσω ότι η παράταξη του ΣΥΡΙΖΑ λείπει κατά λάθος και να μην χαρώ ε? :clap:

Σόρρυ ρε deninho, αλλά δεν νομίζω ότι βιάζω κάτι, αντιπροσωπευτικό πολίτευμα έχουμε.

Οι μεν ΔΑΠίτες που βλέπεις να τις τρώνε (σιγά που τις τρώνε κιόλας) ψήφισαν την ΝΔ (αυτούς που ανέφερα), οι δε ΕΑΑΚίτες ψήφισαν τους άλλους. Και σου λέω αντί τα παιδιά αυτά, βάλε αυτούς που ψήφισαν σε ένα τελοίως υποθετικό σενάριο. Δεν βλέπω κάποιον βιασμό.

Αλλά anyway, θα περίμενε κανείς, βλέποντας τους δυνάστες μας να τρώνε ξύλο (σιγά το ξύλο) να χαρούν λιγάκι, έστω να χαμογελάσουν, αλλά μάλλον είχα φρούδες ελπίδες, όλοι εδώ μέσα έχουν καθαρά χέρια τελικά, όλοι "απεταξάμην" την βία, ή πολύ απλά πάσχουν από το σύνδρομο της Στοκχόλμης.

να είχα 100 χέρια να τους καρπαζώσω όλους ΔΑΠ, νεολαία ΣΥΡΙΖΑ, ΠΑΣΠ κλπ...
η γνώμη του LL_Neo για μένα θα ληφθεί υπόψιν..αυτό που λες είναι φασιστικό με το συμπάθειο...

:dance3::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι η παράταξη του ΣΥΡΙΖΑ λείπει κατά λάθος και να μην χαρώ ε? :clap:

Σόρρυ ρε deninho, αλλά δεν νομίζω ότι βιάζω κάτι, αντιπροσωπευτικό πολίτευμα έχουμε.

Οι μεν ΔΑΠίτες που βλέπεις να τις τρώνε (σιγά που τις τρώνε κιόλας) ψήφισαν την ΝΔ (αυτούς που ανέφερα), οι δε ΕΑΑΚίτες ψήφισαν τους άλλους. Και σου λέω αντί τα παιδιά αυτά, βάλε αυτούς που ψήφισαν σε ένα τελοίως υποθετικό σενάριο. Δεν βλέπω κάποιον βιασμό.

Αλλά anyway, θα περίμενε κανείς, βλέποντας τους δυνάστες μας να τρώνε ξύλο (σιγά το ξύλο) να χαρούν λιγάκι, έστω να χαμογελάσουν, αλλά μάλλον είχα φρούδες ελπίδες, όλοι εδώ μέσα έχουν καθαρά χέρια τελικά, όλοι "απεταξάμην" την βία, ή πολύ απλά πάσχουν από το σύνδρομο της Στοκχόλμης.

:dance3::rofl::rofl:

το αστείο που το βρίσκεις...άλλο να λες ότι η άποψη του άλλου δεν μετράει...και άλλο να εκφράζεις την αποστροφή σου λέγοντας ότι θα τους καρπαζώσεις...(και μάλιστα όλους)

δεν υπάρχει κάτι το φασιστικό στην δικιά μου άποψη... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι σοκαριστικα. Που είναι οι ευαίσθητες ψυχές του φόρουμ να κλαψονουμισουν για το πόσο κακό κάνει η βία, ότι οι φασιστικές επιθέσεις πρέπει να κατα κρίνονται κτλ; Μάλλον έχει πέσει ο ISP τους.

Απο κει και πέρα όσον αφορά τη γιορτή της παπαντζας. Η κυβέρνηση του Παπαδοπούλου είχε ανακοινώσει ότι θα πηγαίναμε σε εκλογές. Τα τιμημένα νιάτα του τόπου αποφάσισαν να κάνουν ότι έκαναν με αίτημα να πέσει η χουντα (που θα έπεφτε απο Μονή της) με αποτέλεσμα να ανεβεί στην εξουσία κάποιος Ιωαννιδης και ένα νησάκι στην ανατολική Μεσόγειο να χωριστεί στα 2. Μπράβο μάγκες τα κάνατε ροιδο. Σε μια δυτική χώρα θα λέγαμε κοιτά τους λακαμαδες (ή τους υπαλλήλους). Εδώ εκφωνουμε ονόματα απο τηλεφωνικό κατάλογο και συγκαταλέγονται στα θύματα άτομα που πήγαν απο καρδιακό κανα 2 νομούς και 20 τσιγάρα δρομο μακρυά.

Ετσι πες τα μπας και τα καταλάβουν μερικοι...

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους με τόσο στόμφο βάλλουν κατά των φοιτητών του βίντεο, πείτε την αλήθεια, αν οι μεν ΔΑΠήτες ήταν Βουλευτές της ΝΔ, και οι άλλοι υποψήφιοι βουλευτές (γιατί δεν έχουν μπει στην βουλή), και τις έτρωγε λίγο ο Σαμαράς, λίγο ο Στυλιανίδης με τις ΜΚΟ λίγο ο Τζαβάρας κτλ, θα λέγατε τα ίδια ακριβώς?

(η προφανής απάντηση του LL_NEO δεν θα παρθεί στα υπόψιν από εμένα)

Σας θυμίζω ότι αυτοί που βλέπετε ψήφισαν αυτούς που ανέφερα.

Μλκ τώρα σοβαρά μετά απο αυτό παρεξηγιεσαι όταν σου λέω ότι είστε ιδιοι και απαραλλαχτοι με τη ΧΑ;

Link to comment
Share on other sites

Μλκ τώρα σοβαρά μετά απο αυτό παρεξηγιεσαι όταν σου λέω ότι είστε ιδιοι και απαραλλαχτοι με τη ΧΑ;

Ναι παρεξηγουμαι, όπως και όταν κάποιος με αποκαλέι "μλκ" σε φορουμ, μια ερώτηση έκανα, που μάλιστα δεν έχει πουθενά τον ΣΥΡΙΖΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να μην παρεξηγιεσαι και να κοιταχτεις λιγάκι στο καθρέφτη. Οταν καταφέρεις να μου βρεις τι ακριβώς είναι αυτό που νομιμοποιεί τη χειροδικια σε ψηφοφόρους αντιπάλου κόμματος αλλά καταδικάζει τη χειροδικια σε λαθρομετανάστες έλα να μου το πεις.

Μέχρι τότε διατηρώ το δικαίωμα να σας θεωρώ ανακολουθα φασισταρια με γαρνιτουρα σοσιαλισμού (για να γίνει λίγο πιο ευπεπτο το πιάτο)

Και συγνώμη για το μλκ. Αν ήξερα ότι θα παρεξηγιοσουν και γι αυτό δε θα το έγραφα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να μην παρεξηγιεσαι και να κοιταχτεις λιγάκι στο καθρέφτη. Οταν καταφέρεις να μου βρεις τι ακριβώς είναι αυτό που νομιμοποιεί τη χειροδικια σε ψηφοφόρους αντιπάλου κόμματος αλλά καταδικάζει τη χειροδικια σε λαθρομετανάστες έλα να μου το πεις.

Μέχρι τότε διατηρώ το δικαίωμα να σας θεωρώ ανακολουθα φασισταρια με γαρνιτουρα σοσιαλισμού (για να γίνει λίγο πιο ευπεπτο το πιάτο).

Το πρώτο είναι το γελοία ευκολο!!

Τα ΜΑΤ και η είσοδος της ΧΑ στην βουλή.

(δεν απαντάω με σεντόνι, κάτσε και σκέψου)

Οι μετανάστες δεν έφταιξαν σε τίποτα. Λάθη έκαναν, αλλά δεν έφτιαξαν σε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο είναι το γελοία ευκολο!!

Τα ΜΑΤ και η είσοδος της ΧΑ στην βουλή.

(δεν απαντάω με σεντόνι, κάτσε και σκέψου)

Οι μετανάστες δεν έφταιξαν σε τίποτα. Λάθη έκαναν, αλλά δεν έφτιαξαν σε τίποτα.

Θα μπορούσα να κάτσω και να γράψω ένα σεντόνι προσπαθώντας να εξηγήσω που καταλήγει μια κοινωνία όταν ο κάθε πικραμένος πιστεύει ότι έχει δικαίωμα να είναι δικαστής ένορκος και δήμιος οποίου πιστεύει ότι φταίει για κάτι αλλα κάτι μου λέει ότι θα βρει τοίχο.

Ο κάθε ΧΑ πιστεύει ότι είναι ο judge dredd όταν βαράει μετανάστες και ο κάθε αριστερός πιστεύει το ίδιο για τον εαυτό του όταν βαράει δεξιά κόμματοσκυλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να κάτσω και να γράψω ένα σεντόνι προσπαθώντας να εξηγήσω που καταλήγει μια κοινωνία όταν ο κάθε πικραμένος πιστεύει ότι έχει δικαίωμα να είναι δικαστής ένορκος και δήμιος οποίου πιστεύει ότι φταίει για κάτι αλλα κάτι μου λέει ότι θα βρει τοίχο.

Ο κάθε ΧΑ πιστεύει ότι είναι ο judge dredd όταν βαράει μετανάστες και ο κάθε αριστερός πιστεύει το ίδιο για τον εαυτό του όταν βαράει δεξιά κόμματοσκυλα.

Έχω τις ενστάσεις μου στο "ο κάθε Αριστερός [...] βαράει" αλλά το παρακάμπτω.

Μήπως να διαπιστώσεις ότι κοινή ρίζα όλης αυτής της κατάστασης, της κοινωνικής εξαθλίωσης κτλ κτλ είναι οι πολιτικές του ΠΑΣΟΚ και την ΝΔ ?? Έξυπνος άνθρωπος είσαι, δεν κατάλαβες ότι πίσω από τα ΜΑΤ στο προηγούμενο σχόλιο μου ήταν οι εκάστοτε κυβερνόντες?

Αυτοί που στηρίζεις είναι υπευθυνοι, κατάλαβε το και μην το παίζεις εδώ δίκαιος και αντί-βίαιος. Τους στήριξες, τους έβαλες εκεί πάνω, για να συνεχίσουν το έργο τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.