Jump to content



Πρόβλημα με αναμονή


patirgerasimos

Recommended Posts

Ενα πρόβλημα που έχω εδω και καιρό και δεν το έχω λύσει είναι οτι όταν βάλω τον υπολογιστή σε αναμονή και μετά πάω να τον ανοίξω εκείνος δεν ανοιγει..

Ακουγεται ο ήχος από τα drivers που τσεκάρει να δει αν εχει cd μέσα και γινεται το ιδιο πράγμα συνέχεια και συνέχεια... Η οθόνη δεν δειχνει τίποτα, και ο υπολογιστής ξεκινά μόνο αν κλείσω το διακόπτη του τροφοδοτικού...

Αν βάλω τον υπολογιστή σε αδρανοποιηση δεν εχει κανένα πρόβλημα...

Καμία ιδέα?

Ευχαριστώ έκ των προτέρων:T:

ΥΓ αν έχει απαντηθεί το θέμα αλλού στειλτε με εκει!

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς το πρόβλημα επανήλθε... αυτό που δοκίμασα ήταν να πάω στο device manager->network adapters ανοιγεις το μενου properties kai μετα sto power management ξετσεκαρεις ολες τις επιλογες...

στην αρχή δουλεψε, μετα πάλι δεν ανοιγει!!

Καμια ιδεα για να γλιτωσω το format??:help::help:

@papadopoulos sorry που δεν απαντησα αλλα δεν εχω ακομα πολλα ποστς για να στελνω πμ σε χρηστες!:hm:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να σε βοηθήσει το format!

Νομίζω οτι τα windows,έχουν πρόβλημα γενικότερο με την αναμονή!

Εγώ στη θέση σου θα το απενεργοποιούσα!

Αν ο λόγος της αναμονής είναι η οικονομία βάλε να κλείνει η οθόνη και να σταματάνε οι σκληροί μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Μα η αναμονη παλιά δούλευε...απο καποια στιγμη κι μετα χάλασε ( δεν θυμάμαι πως και γιατί) τη χρησιμοποιω γιατί ο υπολογιστης κλείνει, παιρνει λιγοτερη ωρα απο την αδρανοποιηση κ δεν τον ακουω να σβουριζει οταν διαβαζω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.