Jump to content



Ώρα για κινητό


jimakos21

Recommended Posts

Προτάσεις για αγορά κινητού . Budget 400-550Ε ..

Αναγκαία και ικανή συνθήκη - touchscreen , να παίζει καλά μουσική (ποιότητα ήχου μνήμη κλπ) , δεν τρελενομαι και για τις σουπερντουπερ κάμερες .. Λίγη έμφαση στο design και σε καλό λογισμικό!

(μ'αρέσον HTC, iphone κλπ αλλά θέλω λαμπίτικες απόψεις)

Ακούω προτάσεις...:triniti:

Link to comment
Share on other sites

βασικα ανακοινωθηκαν αρκετα καλα κινητα στην εκθεση που εγινε πριν μερες και ειπα μηπως θες να περιμενεις καποιο απ αυτα...απ την αλλη αν θες τωρα καποιο κινητο, σου προτεινω το nexus one...πραγματικα εκπληκτικο τηλεφωνο...δες και δω και ειδικα το βιντεακι στο τελος

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=361624&highlight=nexus+one

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου λογική είναι ότι ένα για όλα=όλα μέτρια.

Προτείνω να πάρεις ένα mp3 player και επειδή ζητάς ποιότητα, στο τελευταίο ή προτελευταίο PcMagazine είχε συγκριτικό και πρώτο ήταν ένα philips μετά το ipod κι προσωπικά μου αρέσει και το Zune HD.

Οπότε ακόμα και το Ipod nano 16gb κάνει 200€ και σου μένουν άλλα 350€ max να πάρεις ένα σοβαρό κινητό.

Αν και είπες ότι θέλεις touchscreen σου προτείνω να τα αποφύγεις να πάρεις π.χ. ένα Nokia E52.

Με αυτό τον τρόπο ξεχωρίζεις την διασκέδαση από την δουλειά και αν π.χ. σου τελειώσει η μπαταρία από το mp3 δεν ξεμένεις και από κινητό.

Υ.Γ. Έχω στα χέρια μου ένα Iphone 3G, ένα HTC HD2 και ένα Nokia E51.

Καλές αγορές!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα απο 3rd party apps = zer0

Ναι μιας και ειναι ολες χρησιμες !!

Πόσες τσέπες πρέπει να έχεις είπαμε? :yes2:

Ε αφου τα εχει για ξεχωριστες δραστηριότητες το καθε ενα :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.