Jump to content



Προτάσεις για καλύτερο BLOG και Forum.


Dagalidis

Recommended Posts

Tελικά πήρα την απόφαση και έφτιαξα ένα καινούργιο BLOG και Forum με την Φιλοδοξία να γίνει όσο τπ δυνατόν ποιό γνωστό και καλύτερο.

Εχω αρκετές ιδέες για την δομή του και τον τρόπο λειτουργείας του.

Ομως χρειάζομαι και τις συμβολές σας και τις δικές σας ιδέες.:hi:

Tα Links για να τα δείτε είναι :

BLOG : http://xtremecoders.org

Forum: http://xtremecoders.org/forum

Eίναι βασισμένα σε ελεύθερο κώδικα.;)

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά Πρόταση βρε παλουκάρια ?:)

Να ανεβάσεις στην ιεραρχία τον terminator από moderator σε administrator και να στείλουμε τον Προφιτερόλ-μαν για flame περιμένοντας την αντίστοιχη απάντηση ''και σύ ποιος είσαι που θα μου πει τι θα κάνω.έχεις φιλίες με τον admin αυτού του site?:hehe:

:rofl:

(δεν μπορούσα να κρατηθώ.......συμπάθα με Ντάγκα) :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν είναι cool να μπαίνεις σε ένα forum για να διαφημίσεις το δικό σου forum που ασχολείται με παρεμφερές αντικείμενο, θα πρέπει όμως να προσαρμόσεις την υπογραφή σου στους κανόνες του thelab.gr.

Link to comment
Share on other sites

Man είσαι ωραίος:D πολύ καλό αλλά ρίξε βελτίωση στα χρώματα του θέματος που έχει κατι σε σκούρο blue με άσπρο…

edit: για την κεντρική σελίδα μιλαω πάντα

Βρε έχω Τemplate Chooser για να διαλέξεις άλλα Χρώματα...

templateel.png

Να ανεβάσεις στην ιεραρχία τον terminator από moderator σε administrator και να στείλουμε τον Προφιτερόλ-μαν για flame περιμένοντας την αντίστοιχη απάντηση ''και σύ ποιος είσαι που θα μου πει τι θα κάνω.έχεις φιλίες με τον admin αυτού του site?:hehe:

:rofl:

(δεν μπορούσα να κρατηθώ.......συμπάθα με Ντάγκα) :p

Ο Terminator είναι ειδικός στα Παιχνίδια και θα πέσει από Global Moderator σε Moderator στα Games.

Δεν ξέρω εάν είναι cool να μπαίνεις σε ένα forum για να διαφημίσεις το δικό σου forum που ασχολείται με παρεμφερές αντικείμενο, θα πρέπει όμως να προσαρμόσεις την υπογραφή σου στους κανόνες του thelab.gr.

Sorry βρε Ρουτάκο αλλά δεν υπάρχει θέμα αθέμιτου ανταγωνισμού γιατί είναι σε εντελώς διαφορετικό αντικείμενο αλλά και International..

Exω βάλει και Favorite Link στο ΤheLab για να σας στέλνω κόσμο και εδώ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.