Jump to content



Πρόβλημα με εκκίνηση windows 98


artcore25

Recommended Posts

Aντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εκκίνηση των window 98 .... ενώ φτάνει μέχρι το σημείο που λέει εκκίνηση των windows μετά η οθόνη γίνετε μαύρη και δεν δείχνει τίποτα άλλο....τι μπορεί να φταίει???? δεν έχω πειράξει τίποτα ούτε έχω εγκαταστήσει κάποιο πρόγραμμα πρόσφατα...σε ασφαλή λειτουργεία ξεκινάει κανονικά αλλα δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω απο εκεί

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι τα windows 98;

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Aντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εκκίνηση των window 98 .... ενώ φτάνει μέχρι το σημείο που λέει εκκίνηση των windows μετά η οθόνη γίνετε μαύρη και δεν δείχνει τίποτα άλλο....τι μπορεί να φταίει???? δεν έχω πειράξει τίποτα ούτε έχω εγκαταστήσει κάποιο πρόγραμμα πρόσφατα...σε ασφαλή λειτουργεία ξεκινάει κανονικά αλλα δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω απο εκεί

Αφού μπουτάρει σε safe mode τότε κάποιο πρόγραμμα ή driver σου κάνει τη ζημιά...

Βρές τί φορτώνει και άρχισε να το απενεργοποοιείς ένα ένα μέχρει να βρείς το φταίχτη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.