Jump to content



Thermal paste IC DIAMOND CARAD


jimo_proxy

Recommended Posts

Γιατι δεν βλεπω καπου στο Site αν δεχεται Paypal και στο email Αν στειλνει με αντικαταβολη δεν εχει απαντησει ακομα

Προφανος γαι να μην μου προτεινεις αλλου την εβαλες στο skroutz κα ισου βγαλε μονο αυτο το μαγαζι

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν βλεπω καπου στο Site αν δεχεται Paypal και στο email Αν στειλνει με αντικαταβολη δεν εχει απαντησει ακομα

Προφανος γαι να μην μου προτεινεις αλλου την εβαλες στο skroutz κα ισου βγαλε μονο αυτο το μαγαζι

Στελνει με αντικαταβολη.

Παλιοτερα την εφερναν διαφορα καταστηματα πλεον συμφωνα με το Skroutz μονο αυτο την εχει.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει πάντως τον κόπο να την αγοράσεις, προσωπικά έχω πολύ καλά αποτελέσματα από αυτή. Η διαφορά σε μένα σε σχέση με την κλασική AS5 είναι της τάξεως των 4 βαθμών κελσίου σε load. :snap:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε την εχω παρει εδω και 4 μερες αλλα δεν τη νδοκιμασα ακομα γιατι δεν εκατσα να στησω το συτσημα.Ελπιζω οντως να αξιζει διοτι απο 7.50 με τα μεταφορικα μου ρτηε 14 ευρω

Θα ποσταρω temps απο εναν i930 οταν το στησω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.