Jump to content



Πρόβλημα εγκατάστασης Adobe Flash CS4


ippokampos

Recommended Posts

Καλησπέρα.Έχω κατεβασει το trial του Adobe Flash Cs4 από τη επίσημη ιστοσελιδα της εν λογω εταιρίας.Το προβλημα είναι δεν μπορω να το εγκαταστησω καθώς μου βγάζει το σφάλμα 1603 λίγο πριν τελeιώσει η εγκατάσταση.Άρχισα να ψάχνω για λύσεις , αρχικά στο support της adobe και μετά αλλού αλλά τιποτα δεν έχει πετύχει.Έχω καθαρίσει την registry , κατέβασα το τελευταίο windows installer , καθάρισα τον φάκελο temp , έσβησα τελείως το antivirus(avg) και απενεργοποιησα το firewall.Έτρεξα το clean script cs3 kai cs4 και απεγκατέστησα όλες τις προηγούμενες εφαρμογές της adobe.Δυστυχώς είμαι απελπισμένος καθώς χρειάζομαι το πρόγραμμα για να επεξεργαστώ ένα .fla άρχειο και πρέπει να παραδώσω κάποια εργασία. Θα ήμουν ευγνώμων αν βοηθούσε καποιος .Ξέχασα να πω οτι έχω τα Windows Xp home sp3.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.