Jump to content



Τα θερμώτερα συγχαρητήρια στον Μιχάλη eleven


LoWRiDeR

Recommended Posts

:woot: :woot: Σημερα ελαβα (μετα απο μια επισοδιακη κ γεματη γκαντεμια αποστολη κουριερ) το ΑΜΔ μπλοκ με πλεξυ καπακι του 11...με την πρωτη ματια???Το ερωτευτηκα!!!:inlove: :inlove:

Εχουν περασει διαφορα μπλοκ απο τα χερια μου,αλλα του 11 με διαφορα ειναι το πιο ομορφο!!Πραγματικα ομορφο!Δεν ξερω για επιδωσεις γιατι ακομη δεν το εχω βαλει σε καποιον υπολογιστη αλλα δεν τις αμφισβητω μετα απο αυτα που ειδα σε αλλους χρηστες.Μπραβο 11...συνεχισε την καλη δουλεια κ ελπιζω συντομα να δω μαζικη ζητηση κ παραγωγη για τα μπλοκ σου γιατι το αξιζουν!!

Υ.Γ οταν με ειχες παρει τηλεφωνο ημουν με την κοπελα μου :o κ οπως καταλαβαινεις δεν καταλαβαινα κ πολλα απο οσα μου ελεγες για τα ελατηρια..περα απο τις βιδες που εχει πανω το μπλοκ,ειχες δεσει κ 4 ελατηρια με μια κλωστη..3 ιδιου μηκους κ 1 λιγο μακρυτερο,σχεδον το διπλασιο δηλαδη...σε τι θα μου χρησημευαν??:flower:

Υ.Γ2 αυριο μεθαυριο θα σας ποσταρω φωτος!!γραφει κ το ψευδωνυμο μου μεσα στο ενα καναλι κ εκεινο το μιχαλη στο αλλο!!!:devil: :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Νασαι καλά :) Ευτυχώς τέλος καλό ολα καλά

Και για να προλάβω ερωτήσεις σου έφτιαξα το δεύτερο μπλόκ για Αμδ που υπάρχει (Το άλλο έχει πάει για δοκιμές και μετρήσεις) για να ξεπληρώσω μια υποχρέωση που σου είχα αλλα και αφού σε πληροφόρησα για τους πιθανούς κινδύνους που πιθανώς να έχει η χρήση ενός τέτοιου μπλόκ

Αυτο που με χαροποιεί είναι αλλαγή της στάσης σου οσο αφορά τα ελληνικά μπλόκ Είδες τελικά οτι μερικά πράγματα δεν είναι όπως τα νομίζουμε?

Καλοδούλευτο και μεγείες

Link to comment
Share on other sites

;) Δεν ημουν προκατελειμμενος εναντια στα ελληνικα πραγματα,απλα ειμαι πεισματαρης κ οταν μου την μπηκαν καποιοι τα πηρα στο κρανιο χεχε κ αρχισαμε να μετραμε ποιος τον εχει μακρυτερο!!! Ασε που τοτε,δεν ηξερα ουτε τα μισα απο οσα ξερω τωρα..τοτε δεν ειχα καν υδροψυξη στον υπολογιστη.θα πεσει πολυ διαφημιση παντως στο εξωτερικο απο μερους μου,νασαι σιγουρος χεχε!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.