Jump to content


Βαρσοβία: Λίγες ώρες μετά τον θανατο του προέδρου της Πολωνίας


Recommended Posts

Χωρίς να είμαι ειδικός μου άρεσε ο αρκετός ουρανός στις συγκεκριμένες φωτογραφίες.

Πειτε με υπερβολικό αλλά λόγω πένθους, δείχνοντας τον ουρανό δεν είναι σα να προσπαθεί να συνδέσει

τους ανθρωπους απο κάτω με αυτόν που έφυγε;Με δεδομένο ότι δεν είναι μια απλή φωτογραφία της στιγμής εμένα μ αρέσουν!:D

Link to comment
Share on other sites

Σαν απλός παρατηρητής θα πω ότι οι φωτογραφίες με κούρασαν. Είναι "στραβές", και έπρεπε να ψάξω να βρω που έκανες focus για να καταλάβω τι ήθελες να δείξεις. Πχ στην 7125 ακόμα δε κατάλαβα τι θέλεις να πεις, γενικά τον κόσμο;

Link to comment
Share on other sites

Ενστασεις εχω και στην 7146..αλλα ας το προσπερασουμε καλυτερα.

Αυτή φαίνεται ότι είναι φωτοσοπιά.

Ζαννή και εμένα μου αρέσαν πολύ οι φωτογραφίες σου. Συνήθως μερικοί ξεχνάμε να το πούμε αυτό και επικεντρωνόμαστε μόνο σε 1-2 πράματα που δεν μας άρεσαν. Κακώς, για αυτό και εγώ στο ξαναλέω, ωραίες φωτό!

(Καλά, εκτός από το καδράρισμα σε μερικές)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αν και λίγο παλιό να πω και εγώ κάτι... κάποιοι είπαν για το πως έπρεπε να στηθεί, να κεντράρει, να να να και κάποιοι άλλοι μίλησαν για τις συνθήκες υπό τις οποίες τραβήχτηκαν οι φωτογραφίες. Επειδή το πιο πιθανό είναι ο hayabusa να μην πήγε εκεί μόνο για αυτό, ενδεχομένως να μην είχε τον απαραίτητο χρόνο να τραβήξει έτσι όπως θα ήθελε. Δεν ρωτάω αν έχω δίκιο γιατί μας το είπε από την αρχή:

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να πλησιασω πιο κοντά στη "δράση" καθώς υπήρχε πάρα πολύς κοσμος και εκτός του ότι δεν μπορούσα να κινηθώ φοβομουν μην έχουμε κανενα ατύχημα (aka κλοπή κλπ)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.