Jump to content



προβλημα με htc-hd


jaxx

Recommended Posts

γεια. εχω το htc hd περιπου ενα 6μηνο και οταν το εβγαλα απο την τσεπη

στα καλα καθουμενα χωρις να εχει το παραμικρο χτυπημα

η οθονη δεν ανταποκρινεται σε κανενα touch.

ολα τα πλαινα κουμπια δουλεβουν.

εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να πεζει?

το κινητο δεν το εχω κακομεταχειριστει ποτε. ουτε τουμπα αλλα ουτε και γρατζουνια εχει φαει

Link to comment
Share on other sites

στην τσέπη το είχες χωρίς θήκη προφανώς ε; μήπως ήσουν ιδρωμένος και η οθόνη (ιδίως αν ακουμπούσε στο πόδι σου και όχι στην εξωτερική πλευρά της τσέπης) τράβηξε υγρασία;

πάντως αν έχεις εγγύηση πιστεύω καλό θα ήταν να την χρησιμοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι θεμα υγρασιας φιλε μου λες να κανει τιποτα η htc?

το εχω παρει απο τον γερμανο αλλα με βλεπω να κλαιω τα 600 ευρω :(

δεν ξέρω αλλά δεν αποκλείεται κιόλας. δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μη το γελας, ενα βραδυ το καλοκαιρι που μας περασε εφαγα φρικη ετσι.

Το εδωσα σε εναν να κανει ενα τηλ κ μου το γυρισε κλειδωμενο, δεν το ειχα κλειδωσει ποτε ως τοτε οποτε δεν ημουνα υποψιασμενος (βεβαια μπορει να εφταιγε κ μισο μπουκαλι Cuervo που ειχα κατεβασει μεχρι εκεινη την ωρα...αλλα λεμε τωρα!)

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, μάλλον ήσουν άτυχος. Εγώ με κινητό αγορασμένο στο εξωτερικό (Ελβετία), κι ενώ όλοι μου έλεγαν ότι η ACE τσινάει αν δεν είναι δικό της το IMEI, και με πειραγμένο bootloader [είχα βάλει xda rom, και μετά ξανά την original], και μου το φτιάξανε [δε θυμάμαι τι πρόβλημα είχε :hehe:, αλλά αλλάξανε την μητρική] και μου το στείλανε χωρίς έξοδα στην Κεφαλονιά.

ΥΓ Γιώργο, απ'την άλλη, μπορεί απλώς εγώ να ήμουν ο τυχερός :p

Link to comment
Share on other sites

οχι, μου ειπαν οτι παει για αλλαγη οθονης και θα το παραλαυω σε μερικεσ μερες:)

πάντως, αν όταν το παραλάβεις δεν σου εξηγήσουν, ρώτα τους. καλό θα ήταν να ξέρουμε κι εμεις (γιατι εκτός του ότι πολλοί έχουμε παρόμοια κινητά είναι και η περιέργεια :p )

Link to comment
Share on other sites

να πω την αληθεια πεζει να ειναι και επιλεκτικη αντιμετωπιση γιατι στο γερμανο ψονιζω πολλα πραγματα τα τελευταια 3 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.