Jump to content



Που πουλανε Antec στην Αθηνα και σε τι τιμες?


Thrylos

Recommended Posts

Λοιπον, ενδιαφερομαι για τροφοδοτικα Antec , τα 480 , 550 true power και 550 true control

Ποιοι τα πουλανε στη Αθηνα και σε τι τιμες?

Δεν ενδιαφερομαι αμεσα για αγορα αλλα θελω να κανω καποιες συγκρισεις με μεταχειρησμενα αντιστοιχα που εχω βρει...και αν ειναι καλες οι τιμες ισως παρω καποιο και καινουριο...

Επισης αποτι εχω δει σε reviews, το 480 βγαζει πραγματικα 484Watts και το 550 βγαζει 530.

Αρα αν εχουν αισθητη διαφορα τιμης, φαινεται πιο λογικη αγορα το 480.

Απο την αλλη, το True control προσφερει κατι ουσιαστικο?

Οποιος ξερει ας βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

Στο ramshop στην στουρναρη καθως και στο γωνιακο μαγαζι απεναντι απο αυτο (που ομως δε θυμαμαι το ονομα του, εχει καπως περιεργη εισοδο) θα βρεις psu της antec

το true control εχει 160-180Ε τελικη τιμη. και βγαζει και αυτο 530W

προσφερει 3 ρυθμιστικα για τις τασεις +3,3 +5 +12 με +/- 5% καθως και ρυθμιση για τα fans

ισως να βοηθησει περισσοτερο >αυτο<

Link to comment
Share on other sites

ωραιο το review σου Zarra, ξερει κανεις τις τιμες του απλου true power 550 και του 480 για να συγκρινω?

Πρακτικα τα ρυθμιστικα του Control τι παραπανω προσφερουν? δηλαδη το απλο Truepower ειναι σαν το control με τα ρυθμιστικα στο max? στο 50%?

Καπου αλλου διαβασα οτι το φερνει και ενα καταστημα Multinet σε καλη τιμη αλλα δεν το εχω ακουσει ποτε αλλοτε αυτο, ξερει κανεις που πεφτει? δοκιμασα να βρω site του στο net αλλα....τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

AYTO EINAI!!!!

multinet

διαγωνια απο το ram shop με περιεργη εισοδο....

οσο για το αλλο που ρωτας εχω ακουσει διαφορα..συμπερασμα δεν εβγαλα

αλλα πιστευω οτι ειναι κοντα σε αυτο που λες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.