Jump to content



HAF 922 με 5970 + 5870


Nikos86

Recommended Posts

Βασικα αν ειναι να παρεις HAF θα σου ελεγα να παρεις το

HAF 932 AMD EDITION

Ο λογος που σου λεω να παρεις αυτην την εκδοση ειναι οτι ειναι πιο ωραια :Ρ συν οτι εχεις τον χωρο του κανονικου κουτιου... και ειναι 20 ευρο πιο φθηνο

Εντιτ: misscalculated. ειχα στο μυαλο μου 110 €

Εντιτ2:Nephilim 1000 ευχαριστω :Ρ... μπερδεψα τα μπουτια μου (θα ζηταγα να διαγραφει το δευτερο)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αν ειναι να παρεις HAF θα σου ελεγα να παρεις το

HAF 932 AMD EDITION

Ο λογος που σου λεω να παρεις αυτην την εκδοση ειναι οτι ειναι πιο ωραια :Ρ συν οτι εχεις τον χωρο του κανονικου κουτιου... και ειναι 20 ευρο πιο φθηνο

Εντιτ: misscalculated. ειχα στο μυαλο μου 110 €

Εντιτ2:Nephilim 1000 ευχαριστω :Ρ... μπερδεψα τα μπουτια μου (θα ζηταγα να διαγραφει το δευτερο)

μερχι 1 βδομαδα πριν οι τιμες σε σχεση με το απλο ηταν αναποδα το ειδα απο κοντα και το κοκκινο του δεν μου αρεσε καθολου το κανει να φενετε πολυ ψευτικο το μονο που μου αρεσει απο το amd edition ειναι το πλαινο καπακι

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά, σώνει και καλά μεγαλύτερο=καλύτερο? Εγώ προσωπικά μακάρι να μπορούσα να ξεφορτωθώ το γομαρόarmor+ που έχω και να πήγαινα σε κανένα μικρότερο+κομψότερο Lian Li αλλά δε μ'αφήνει η 5970

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά, σώνει και καλά μεγαλύτερο=καλύτερο?

Γιατί???Επειδή...

δε μ'αφήνει η 5970 να ξεφορτωθώ το γομαρόarmor+

και επίσης για καλύτερο airflow!

Για αυτό!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.