Jump to content



Google & Pacman


2cpu

Recommended Posts

Πως απο ενα banner βγαζεις τοσα εκατομμυρια...

Ειναι αξιοπροσεχτο και συναμα ειρωνια.

Αμα το εβαζα σε δικο μου site ,κανεις δεν θα εδινε σημασια...

Δεν ειναι αυτο το παραπονο ομως φυσικα!Το παραπονο ειναι,γιατι ρε γαμωτο να παιρνουν οσα λευτα θα παρω εγω μεχρι να πεθανω μετα απο σκληρη δουλεια,μονο με ενα banner.Αυτο με συγχυζει... ...

Προσωπικα επαιξα λιγοτερο του λεπτου Pac man απο το google.gr

Link to comment
Share on other sites

Πως απο ενα banner βγαζεις τοσα εκατομμυρια...

Ειναι αξιοπροσεχτο και συναμα ειρωνια.

Αμα το εβαζα σε δικο μου site ,κανεις δεν θα εδινε σημασια...

Δεν ειναι αυτο το παραπονο ομως φυσικα!Το παραπονο ειναι,γιατι ρε γαμωτο να παιρνουν οσα λευτα θα παρω εγω μεχρι να πεθανω μετα απο σκληρη δουλεια,μονο με ενα banner.Αυτο με συγχυζει... ...

Προσωπικα επαιξα λιγοτερο του λεπτου Pac man απο το google.gr

Kαι οι δημιουργοί της google είχαν την "ιδέα" και έκτισαν το google, απλά θέλει δημιουργικό μυαλό και όταν φθάσεις στην επιτυχία να την διαχειριστής σωστά για να βγάλεις περισσότερα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβαλω.Αυτο το αναγνωριζω κιολας.Οπως λες και εσυ (πιστευω το ιδιο λεμε) αμα κανεις την αρχη μετα οποιος και να το βαλει το banner-ακι,εσυ θα ατ παρεις,γιατι εισαι "το ονομα".

Για μενα ομως δεν εχει σημασια ποιος θα τα παρει,σημασια εχει το νουμερο του κερδους.Και ειναι μεγαλο ,αν σκεφτεις πως το αποκομισαν.:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβαλω.Αυτο το αναγνωριζω κιολας.Οπως λες και εσυ (πιστευω το ιδιο λεμε) αμα κανεις την αρχη μετα οποιος και να το βαλει το banner-ακι,εσυ θα ατ παρεις,γιατι εισαι "το ονομα".

Για μενα ομως δεν εχει σημασια ποιος θα τα παρει,σημασια εχει το νουμερο του κερδους.Και ειναι μεγαλο ,αν σκεφτεις πως το αποκομισαν.:boxed:

Σίγουρα $120.483.800 δεν είναι και λίγα...:yes2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.