Jump to content


Αγορα ΗD 5870


kolofagos

Recommended Posts

το coil whine πολλες φορες οφειλετε σε αναπηρια αυτου που βαζει την καρτα στο pc.δεν λεω παντα αλλα γινεται πολλες φορες.απο ζουληγμενους πυκνωτες κτλ.

Ψιλοπροσβλητικος ο χαρακτηρισμος αλλα μπορεις να μου εξηγησεις ΠΩΣ ακριβως μπορεις να "ζουλήξεις" πυκνωτη σε reference 5870/5850 χωρις να την ξεκοιλιασεις??

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοπροσβλητικος ο χαρακτηρισμος αλλα μπορεις να μου εξηγησεις ΠΩΣ ακριβως μπορεις να "ζουλήξεις" πυκνωτη σε reference 5870/5850 χωρις να την ξεκοιλιασεις??

sorry,δεν το ελεγα για σενα και δεν ηθελα να προσβαλω κανενα.ειμαι και γω μεσα στην κατηγορια γιατι πιο παλια το χα καταφερει. δεν αναφερομουν συγκεκριμενα σε 58χχ.απλα μου χει τυχει αρκετες φορες πολλα ατομα να το κανουν και να υπαρχει αυτο το αποτελεσμα.δεν θελει πολυ ζουλιγμα.λιγο πειραγμα παντως να φανε και ειδικα οι μη solid πυκνωτες και αρχιζει το σφυριγμα. οπως ανεφερα δεν ειμαι σιγουρος τι ισχυει τελικα στις reference καρτες απλα ηθελα να αναφερω τι εχω προσεξει και γενικα και απο προσωπικη εμπειρια και παλι συγνωμη που δεν το ειπα με τον καλυτερο τροπο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.