Jump to content


μεγαλο προβλημα με το στοιχειο 'εξερευνηση των windows'!


bi171184

Recommended Posts

καλησπερα παιδια!αντιμετωπιζω το εξης σοβαροτατο προβλημα!εδω και λιγη ωρα,ανα 5 δευτερολεπτα μου βγαινει παραθυρακι: το στοιχειο εξερευνηση των windows σταματησε να λειτουργει και αμεσως αλλο παραθυρακι:πραγματοποιειται επανεκιννηση του εξερευνηση των windows!δεν μπορω να κανω τιποτα!ουτε να μπω απο εναρξη σε φακελο,ουτε αντιγραφη ουτε τιποτα!εκανα full scan με το windows secyrity essential,αλλα δεν μου βρηκε τιποτα!επισης καθαρισα registry με 2-3 προγραμματακια,αλλα παλι τζιφος!να σημειωσω οτι οση ωρα γινεται αυτο,η χρηση της μνημης μου εχει ανεβει+κολλησει στο 62% απο 31% που ειναι παντοτε σε idle!επισης,παρατηρησα οτι απο task manager,καθε φορα που μου εμφανιζει το εν λογω παραθυρο,βλεπω οτι εξαφανιζεται το dllhost.exe ενω με το που χανεται το παραθυρο,ξαναεμφανιζεται!ολα αυτα στιγμιαια αφου η δουλεια αυτη γινεται ανα 5 δευτερολεπτα!!!τι κανω????εχω windows 7 32bit...τελος,αυριο φευγω για διακοπες,ενω χθες διεγραψα κατα λαθος το μοναδικο αντιγραφο ασφαλειας που ειχα!!!!επισης,δεν θελω να κανω format γιατι θα χασω πολλα!!! τι καντεμια ειναι αυτη??????βοηθεια παρακαλω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.