Jump to content



17άρι Laptop Acer 7720G-603G25Mi Υπεράριστο


diperr

Recommended Posts

Πωλείται σε τέλεια κατάσταση το παρακάτω laptop το οποίο το έχω στην κατοχή μου περίπου 1,5 χρόνο.

Δεν έχει την παραμικρή αμυχή, γραντζουνιά ή χτύπημα καθώς δεν μετακινείται και έχει ακόμα κολλημένη την προστατευτική ζελατίνα. Το είχα για desktop replacement μιας και δεν έχω δικό μου χώρο γραφείου. Επίσης επί μονίμου βάσεως είναι τοποθετημένο στη βάση της A.C. Ryan Hush-Rush (2x120 fans) για μειωμένες θερμοκρασίες (περίπου 5 βαθμούς στη CPU και 8 στην κάρτα γραφικών).

Οι αλλαγές που έχω κάνει είναι στους σκληρούς δίσκους, όπου έχω αλλάξει το main δίσκο με έναν Samsung SSD 32GB SLC και έχω προσθέσει και έναν WD Scorpio 500GB 7200. Εργοστασιακά είχε έναν 250GB. Επίσης έχω κρατήσει σε backup το αρχικό restoration file όπου μπορεί να γίνει εγκατάσταση του αρχικού λειτουργικού που είναι τα Windows Vista Premium.

[edit] Να προσθέσω ότι η μπαταρία δεν έχει χρησιμοποιηθεί ούτε 1 φορά. Δεν έχει κάνει δηλαδή ούτε την πρώτη φόρτιση. Επίσης υπάρχουν όλα τα αξεσουαρ και τα κουτιά.

Η τιμή θα διαμορφωθεί αναλόγως τι θα επιλέξει ο αγοραστής. Είμαι πολύ συζητήσιμος σε λογικά πλαίσια πάντα.

Χαρακτηριστικά

- Επεξεργαστής Τ7500 (2.2Ghz)

- Μνήμη 3GB 667 (2+1)

- Κάρτα Γραφ. Nvidia 9500GS

- Οθόνη 1440x900 17.1"

- Full keyboard

- Card Reader

- WiFi

- 4xUSB (+2USB από τη βάση)

Φώτο

dscf2946w.th.jpg

dscf2947.th.jpg

dscf2948a.th.jpg

dscf2950k.th.jpg

dscf2951t.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.