Jump to content



VGA Blocks asus 5870


ciba

Recommended Posts

καλησπερα . φουλ vga blocks για 5870 υπαρχει σε ελλαδα η πρεπει να βρω απο εξω . ακόμα αν κάποιος από εδώ πήρε από έξω μπορεί να μου συστήσει το κατάστημα ? και λεπτομέρειες πχ το χρόνο παράδοσης και τα έξοδα αποστολής . τέλος αν κάποιος έχει και θέλει να το ξεφορτωθεί ας μου στείλει ένα πμ να το φορτωθώ εγώ με το αζημίωτο φυσικά :D ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

carrion τι αποτελέσματα έχεις με το block στην κάρτα πόσο max o\c σε πυρήνα και μνήμες και με πόσο ρεύμα?Επίσης τι θερμοκρασίες έχεις σε πυρήνα και vrm's?Βασικά αν σου είναι εύκολο να τρέξεις ένα vantage με όλα τα τεστ με max o\c με gpu-z να δείχνει sensors και afterburner για ρεύμα και κλόκια man.

Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

o ναι:happy2:καλή ιδέα venom 7 , άντε ρε carrion κάνε μας το χατίρι :jump:, πάντως αν δεν μπορέσει την πέμπτη έρχεται το δικό μου block από γερμάνια και από το ίδιο κατάστημα που το πήρε και ο carrion αν προλάβω να ασχοληθώ θα ανεβάσω μετρήσεις αν όχι τότε μετά από της διακοπές

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.