Jump to content



Outlook 2007 δεν δείχνει color categories


morph

Recommended Posts

Στο 1 pc που έχω στο δίκτυο, το calendar του outlook εργάζεται κανονικά. Δηλαδή, μπορώ να βάλω ένα apointment και μετά από το categorise να του διαλέξω ένα χρώμα.

Σε ένα άλλο pc όμως, μου δείχνει το public calendar, αν ανοίξω το appointment μου εμφανίζει την κατηγορία, αλλά δεν μου έχει καθόλου χρώματα. Οταν πάω στο categorize, μου έχει τις επιλογές

Clear all categories

All categories

Set quick click

οταν πάω στο all categories, δεν μου εμφανίζει κανένα χρώμα. Το all categories είναι άδειο. Μπορώ να κάνω new και να αρχίσω να φιτάχνω μία μία. Στα άλλα pc όμως είναι έτοιμα (red, orange...)

Πώς διορθώνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας στο google βρήκα αυτό, που μου αποκατέστησε τις κατηγορές αλλά στα αγγλικά.

c:\program files\microsoft office\office12\outlook.exe” /cleancategories

Στα άλλα pc είναι στα ελληνικά, και πάλι δεν συμφωνούν. οταν βάλω την "κοκκινη κατηγορία" sto public δεν είανι το ίδιο με την red category στο άλλο πψ και δεν τα δείχνει καν χρωματισμένα (ανεξάρτητα από το πώς τα ονομάζει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.