Jump to content



Πωλείται GTX 285 σε εξαιρετική κατάσταση και κουτί thermaltake v9


Jackal

Recommended Posts

πωλειται Twintech GTX 285 με 1Gb DDR3

Στο κουτί της σε εξαιρετική κατάσταση με απόδειξη πλαίσιο.

νέα τιμή: 160 ευρώ

Πωλείται επίσης και κουτί thermaltake v9 σε κατάσταση καινούργιου (όποιος το δει θα καταλάβει)

στο κουτί του με ότι είχε αυτό μέσα.

τιμή: 30 ευρώ

το κουτί είναι το παρακάτω:

http://www.skroutz.gr/c/28/cases-koutia.html?keyphrase=thermaltake+v9

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.650727

όποιος τα πάρει και τα δύο μαζί θα τα πάρει 180 ευρώ.

κατα προτίμηση απο θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οταν μιλας για τιμη τζαμπα και ζητας 200 ευρω για αυτη την καρτα ειναι tooooo much..... Παραπλανεις τον κοσμο!

Ειμαι απο Αθηνα και ψινομαι :hehe: ! Τα μεταφορικα ΤΣΑΜΠΑ και αυτα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τους κανόνες των αγγελιών:

5. Απαγορεύεται το thread spoiling. Αν η τιμή είναι υπερβολική, ναι επιτρέπεται να γίνει δημόσια σύσταση, αλλά αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει.

(Ας επέμβει κανένας administrator)

εγώ την δίνω πολύ φτηνότερα απο οποιοδήποτε μαγαζί στην ελλάδα και είναι σε κατάσταση καινούργιας.

κάτι έξυπνοι σαν εσένα θα ήθελαν να την πουλάω 80 ευρώ για να πάρουν, αλλα δεν νομίζω (οι τζαμπατζήδες πάτε αλλού).

επίσης αν δεν ήθελες να το παίξεις έξυπνος, θα μπορούσες να μου το πεις και με ΠΜ.

αν δεις στο πλαίσιο την πιο φτηνή gtx 285 κάνει 324 ευρώ.

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/Asus-GTX-285-SVGA-PCI-Express-2DI-1GD3-A-90-C1CMP5-L0UAY00Z.htm

Αν την ήθελες ίσως να σου έκοβα και 20-30 ευρώ αλλα φαίνεται ότι δεν είσαι σοβαρό άτομο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο Seb είναι ότι ο τίτλος σου είναι παραπλανητικός, 260€ βλέπω τις GTX 285 στο Skroutz. Πιο κάτω είσαι, αλλά όχι και τσάμπα :)

Άλλαξε τον τίτλο σου σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

260 την έχει μόνο ο ναυτίλος και οι επόμενες τιμές είναι απο 311 και πάνω.

ό τίτλος δεν ξέρω πως αλλάζει αλλά κολλάτε σε λεπτομέρειες.

και ναι είναι ευκαιρία όταν την έχω αχρησιμοποίητη στο κουτί της εδώ και 6 μήνες.

δεν είδα να του λες κάτι που σχολιάζει την αγγελία μου...

αυτό που κανει ο seb λέγεται spoiling.

Link to comment
Share on other sites

Ένα λάθος δεν διορθώνει ένα άλλο.

Από τη μιά, η τιμή του ΟΡ δεν είναι ούτε χώμα ούτε λάσπη. Ούτε οι παρακάτω είναι "χώμα" αλλά είναι πολύ χαμηλές:

1. GTX285 στα 190€ από τον Δεκέμβριο του 2009

2. GTX285 στα 150€ από τον περασμένο Ιούνιο

Από την άλλη, αυτό ακριβώς είναι το thread spoiling που θέλουμε να αποφύγουμε. Σχόλια του στυλ φιλαράκι λολ χαχα παραπλανείς τον κόσμο κλπ δεν βοηθάνε κανέναν. Αφενός γιατί όλοι θα χρειαστεί να μάθουμε κάτι σε αυτό το καινούριο καθεστός, αφεταίρου γιατί είναι κρίμα να έχεις δίκιο και να φας κανένα 3μηνο ban από τις αγγελίες επειδή το εξέφρασες με λάθος τρόπο.

Ένα σχόλιο του στυλ "φίλε, δεν είναι και τόσο χώμα η τιμή σου, καινούριο κάνει ΧΧΧ ευρώ" (θα) επιτρέπεται και δεν (θα) θεωρείται μεμπτό, μιας και είμαστε ακόμα σε περίοδο χάριτος ;)

Κανονικά θα την καθάριζα την αγγελία σου, αλλά θα το αφήσω να μας υπηρετήσει και ως προειδοποίηση για τους υπόλοιπους, μεν και δε.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου επίσης που δεν βοηθάει αυτή η τιμή είναι το τι μπορείς να πάρεις από τον "ανταγωνισμό" Όταν έχεις την 460 στα 200 εύρο με καλύτερες επιδόσεις; χώρια οι εγγυήσεις, οι καταναλώσεις κλπ.

Το σκρουτζάρισμα είναι λάθος σε παλιά προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου επίσης που δεν βοηθάει αυτή η τιμή είναι το τι μπορείς να πάρεις από τον "ανταγωνισμό" Όταν έχεις την 460 στα 200 εύρο με καλύτερες επιδόσεις; χώρια οι εγγυήσεις, οι καταναλώσεις κλπ.

Το σκρουτζάρισμα είναι λάθος σε παλιά προϊόντα.

Δεν μας ενδιαφέρει αν μπορείς να πάρεις κάτι άλλο, αυτός πουλάει μια GTX285, δεν είναι benchmark thread εδώ.

Αν την έδινε πιο ακριβά απ'όσο κάνει καινούρια, τότε ναι το καταλαβαίνω, αλλά αν απλώς η τιμή που έχει δώσει είναι ασύμφορη, τότε αυτός θα έχει πρόβλημα να την πουλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτως με τον chosen.

Πες τα ρε chosen γιατι πολυ φαγωθηκαν καποιο εδω και δεν ξερω τον λογο.

Ειναι ακριβως οπως τα λες.αν καποιος ηθελε να με συμβουλεψει θα μπορουσε να το κανει κανει μεσω πμ και να τελειωνε εκει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.