Jump to content



Λάστιχοοοο


NooDle

Recommended Posts

η (δουλειά) έγινε.. :)

το πόσταρα στο κατάλληλο θρεντ έχει ακόμα δουλίτσα βέβαια..

τα μουλτι τελικά έχουν feser όπως είπε και ο evolution τώρα όμως δεν μπαίνω στην διαδικασία να ξηλώσω πάλι...

Για να μην ανοίγω νεο θρεντ ξέρετε και που θα βρω n/b s/b μπλοκ καθώς επίσης και για τα mosfet? ευχαριστώ όλους σας για τις συμβουλές σας

Εχεις προβλημα με τις θερμοκρασιες τους?

Παντως απο koolance συνφωνα με το Compability list τους για το Northbrige προτεινουν αυτο : koolance CHC-122

για τα mofset δεν προτεινουν κατι γιατι πρεπει να η ψυκτρα που εχουν πανω να καλυπτει και αλλα μερη τις Motherboard

Link to comment
Share on other sites

στα 3.6 αυτή την στιγμή με core temp βλέπω 35 36 30 και 33 βαθμους

σε full load βλέπω 43 53 46 45

αυτα τα temp ειναι απο τον επεξεργαστη ετσι ?

εγω ρωτας αν εχεις προβλημα με τις θερμοκρασιες nb/sb , mofset αν οχι για μενα δεν αξιζει τα λεφτα που θελουν (μιλαω εκ πειρας)

Link to comment
Share on other sites

αυτα τα temp ειναι απο τον επεξεργαστη ετσι ?

εγω ρωτας αν εχεις προβλημα με τις θερμοκρασιες nb/sb , mofset αν οχι για μενα δεν αξιζει τα λεφτα που θελουν (μιλαω εκ πειρας)

συγγνώμη λάθος κατάλαβα...

στο bios μέσα μου έλεγε 53 βαθμους στο nb...

σε full load δηλαδή ποσο φτάνει???

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη λάθος κατάλαβα...

στο bios μέσα μου έλεγε 53 βαθμους στο nb...

σε full load δηλαδή ποσο φτάνει???

Δεν πειραζει αυτο δεν το ξερω δυστηχως λογικα ολο και καποιο προγραμα θα εχει που να λει τα temp αν δεις οτι δεν ανεβαζει πολυ (ποσο θεωρειτε πολυ μην ρωτησεις εμενα :whistle2: ) πιστευω οτι δεν αξιζει να τα δωσεις λεφτα για Block

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.