Jump to content



Order απο Hacshop


XTCgr

Recommended Posts

Παίδες δώστε λίγο τα φώτα σας... προσπαθώ να κάνω order τον ανεμιστήρα Zalman ZM-OP1 για την ψύκτρα της κάρτας γραφικών αλλά δεν βγάζω άκρη. Επιλέγω αγορά ως "νέος χρήστης" και στο τέλος μου ζητάει "κωδικό εισόδου" και "επιβεβαίωση". Τα τελευταία που τα βρίσκω? Έστειλα email στο hac για το θέμα αλλά δεν έχω απάντηση εδώ και εβδομάδες:'(

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΕΙΣΟΔΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΟΥ ΣΟΥ (ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ),,,,

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???

ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥ.

ΑΚΟΜΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΝΑ Ε-MAIL ME TON AΡΙΘΜΟ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΣΟΥ,,

KATΑΘΕΤΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΝ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ..

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ,,,, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ,, ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ HACSHOP,...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο πιο σωστος και ασφαλης τροπος ωστε να παραλαβεις το ταχυτερο δυνατο αλλα και για να παραλαβεις ακριβως αυτο που ζητησες (χωρις τηλεφωνικες παρεξηγησεις του τυπου "αλλο παρηγγειλα στο τηλεφωνο, αλλο ακουσε ο πωλητης και αλλο εφτασε!!!")...:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.