Jump to content



ASUS M4A89GTD PRO/USB3 χθεσινη αποδειξη


gaig

Recommended Posts

η εν λογω μητρικη με χθεσινη αποδειξη αγορας ανταλασσεται με οποιαδηποτε μητρικη με 890GX micro-ATX. Εννοειται με δικα μου εξοδα, ειναι στο κουτι της, με τις ζελατινες ακομη πανω, το ιδιο και τα παρελκομενα της. Αν καποιος ενδιαφερεται για αγορα το συζηταμε, αν και σιγουρα θα προτιμουσα μια ανταλλαγη.

Ο λογος που την δινω αμεσως ειναι πως μου κανει μονο micro-ATX για το κουτι μου, δε με νοιαζει το μοντελο.

Η μητρικη ειναι αυτη http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522828

Link to comment
Share on other sites

η εν λογω μητρικη με χθεσινη αποδειξη αγορας ανταλασσεται με οποιαδηποτε μητρικη με 890GX micro-ATX. Εννοειται με δικα μου εξοδα, ειναι στο κουτι της, με τις ζελατινες ακομη πανω, το ιδιο και τα παρελκομενα της. Αν καποιος ενδιαφερεται για αγορα το συζηταμε, αν και σιγουρα θα προτιμουσα μια ανταλλαγη.

Ο λογος που την δινω αμεσως ειναι πως μου κανει μονο micro-ATX για το κουτι μου, δε με νοιαζει το μοντελο.

Η μητρικη ειναι αυτη http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522828

Αφου ειναι οπως λες "ειναι στο κουτι της, με τις ζελατινες ακομη πανω, το ιδιο και τα παρελκομενα της" γιατί δεν την πας πισω στο μαγαζύ, τους λες οτι δεν σου κάνει γιατί ειναι λάθος μέγεθος και παίρνεις κάποια άλλη που θες και κανονίζετε την διαφορά. Αφου ειναι ολοκαίνουργια έχεις δικαίωμα επιστροφής .....

Link to comment
Share on other sites

το εκανα με το που την ειδα και ο προμηθευτης του καταστηματος δεν του φερνει ουτε την asrock(η οποια σημειωτεον ειναι και 30 ευρω φθηνοτερη) ουτε την msi. εννοειται οτι τελευταια μου προτεραιοτητα θα ηταν να μπλεξω με αντικαταβολες,μεταφορικες,τραπεζες,κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.