Jump to content



2 στα 2 dead sarkoon fireglider rush


sofix

Recommended Posts

κατοχος του εν λογω ποντικα 4 μηνες τωρα ολα καλα..προχτες ξαφνικα παγωσε και εχασα το δεξι κλικ..ολα τα υπολοιπα λειτουργουσαν κανονικα..

χτες πηγα το mouse στο e-world(το παλικαρι παραδειγμα προς μιμηση και ευγε του!) μου το αλλαξε επιτοπου!παω σπιτι το βραδυ το βαζω ολα καλα...μετα απο 2 ωρες παλι τα ιδια ...δεν προλαβα να κλεισω μσν-μοζιλα και παγωσε..το ποντικι δεν ανταποκρινεται...μονο δεξι κλικ αυτη τι φορα και ο κερσορας παγωμενος στην ιδια θεση! θυμιζω προχτες κερσορα ειχα ,απλα ειχε νεκρωσει το δεξι κλικ μονο..εβγαλα drivers,δοκιμασα αλλες θυρες usb..τιποτα!

τι γινεται ρε παιδια,καμια ιδεα?

δοκιμασα αλλο ποντικι usb και δουλευει κανονικα απο χτες...τα rush ομως ψοφανε!!οταν ξυπνησω θα το παω στο μαγαζι στο αλλο πισι να δω αν δουλευει εκει..αν και λογικα ψοφησε και αυτο..

τι εχουν τα ερμα και ψοφανε?

Link to comment
Share on other sites

2ο καπακι rma @ rush fireglider και πλεον περασα σε intellimouse explorer 3.0...

ελπιζω να μην ψοφησει και αυτο γιατι θα πηδηχτει η asus p5k απο το παραθυρο..

http://www.eworld.com.gr/front/details/182

To εχω και εγω αυτο εδω και 5-6 μηνες που το εχω δεν μου δημιουργησε κανενα προβλημα σκεφτομε να παρω και 1 2ο για το pc του αδερφου γιατι ακομα ειναι με το κλασικο τις microsoft αμα εβρισκα και το μαυρο θα ηταν καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω το εχω εδω και καιρο, και ειναι σκυλι, το χρησιμοποιω σαν γυφτος.

Τι σταχτες, τι σκονες, τι λαδωμενα χερια, δεν καταλαβαινει τιποτα.

Εχω ακουσει πολλους ομως που ειχαν αναλογα προβληματα, δεν ξερω τι παιζει.

ΥΓ Ειχαν και το προηγουμενο rush το απλο, και αυτο μια απο τα ιδια ητανε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.