Jump to content


AOpen AK79D-400 Max


Borg

Recommended Posts

Από εξοπλισμό και συνοδευτικά είναι πολύ καλή, αλλά στο nforcershq δεν έχω διαβάσει καλά λόγια

http://www.polygon.gr/online/shop_product_details.asp?PID=289

Κι εγώ σκεφτόμουν να τη δοκιμάσω όταν είχε έρθει Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ vgiozo

Γενικότερα οι τιμές από polygon είναι εξωφρενικά ακριβές

Μάλλον Θα τους πάρω τηλ

vgiozo μάλλον θα πέσει πολύ vmod

εκτός από polygon κανένα άλλο

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου επειδη δουλευα στην Polygon για περιπου 3 χρονια....μεχρι πριν απο 2 μηνες.....η εταιρεια εχει σχεδον κλεισει (ως λιανικη πωληση) μονο το εξωτερικο support υπαρχει.....και οχι για πολυ.....και οι τιμες ειναι εξωφρενικες ....γιατι εκτος ολων των αλλων ανανεωνα και τα προιοντα και τις τιμες του site;) ....κανεις δεν ενδιαφερθηκε.......

Το συγκεκριμενο mobo το εχω λιωσει και δεν αξιζει να ασχοληθεις αμα το θες για ο/c ( και δεν εχει και raid controller...ειναι απλος)!!!!! εχει το πιο bugy βιος που εχω δει :unsure: μετα τα 180 fsb δεν εκανε boot με τιποτα ....και ηταν θεμα βιος γιατι με το που εκανα το wire trick να βλεπει το cpu σαν 200fsb default και 10 multi καταφερα να το φτασω μεχρι 230fsb 1/1 αλλα οχι απολυτα σταθερα και εχει και μεγαλο προβλημα οταν τσιτωνεις ολα τα voltage μαζι .....δηλ οταν ειχα 1.7vdd και 2.8vdimm δεν εκανε post με τιποτα ...οταν χαμηλωνα το ενα απο τα δυο ολα καλα....ασε για το undervoltage στο vcore:eek:

....γενικα ειναι ενα καλοσχεδιασμενο mobo αλλα για περισσοτερη χρηση σε default καταστασεις .....ασχετα αν σου παρεχει σχεδον τα παντα απο ρυθμισεις....μπορει να εχω δοκιμασει και καμια 20αρια κομματια σου λεω .........και συν της αλλης ενα τελευταιο που ειχε μεινει μου το ειχαν δωσει ετσι .....και πεθανε μετα απο μια εβομαδα χρησης και τσιτωματος (ειχε βραχυκυλωμενες pci :eek: ):jump: :jump: ....αυτα ...ελπιζω να σε απογοητευσα τελιως......:p :p :p:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο αυτα που ειπες εχει βγαλει και η leadtek κατι αρκετα ενδιαφερον σε nf2 ultra

αλλα δεν εχω καταφερει να το βρω εδω...εχω διαβασει πολυ καλα λογια και απο εξοπλισμο ειναι πληρες...απο οτι ξερω τα multirama φερνουν Leadtek αλλα οσες φορες εχω παει δεν το εχω βρει μονο το απλο εχουν οχι το Deluxe Limited Edition....για κανε μια προσπαθεια μπας και.........;)http://www.leadtek.com/motherboard/nforce2_ultra400_dl_1.html

Link to comment
Share on other sites

δες εδω ειναι απο εξω αλλα το εχει πολυ καλη τιμη. δεν ξερψ τι παιζει. http://www.monsieurprix.com/listing/gen/J000026414_prixtotal.html

μαλλον αυτο ψαχνουμε SOLTEK SL-75FRN2-L. και πρεπει να ειναι πολυ καλη μητρικη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.