Jump to content



Πρόβλημα με οθονη.


aGka8lz

Recommended Posts

Παιδια γεια χαρά

Εχω μια LG m228wa γύρω στα 2.5 χρονιά.Πριν κανα 6μηνο μου ειχε παρουσιάσει μια περίοδο ενα πρόβλημα το οποίο ήταν το εξής: Τις αποχρώσεις του άσπρου τις έδειχνε μπλε.Δεν ειχα χρόνο να το δοκιμάσω με αλλο καλώδιο κτλ ετυχαν και διακοπές και έφυγα απο το σπίτι & γυρίζοντας όλα καλά οποτε δεν με απασχόλησε ξανά.Την Τετάρτη το βράδυ είχαμε τα ίδια ομως.Βγάζω το dvi και βάζω άλλο το ιδιο.Βάζω d sub το ίδιο , συνδέω πάνω το λάπτοπ το ίδιο.Μετά βάζω και TV και βλέπω το έκανε πάλι οχι όμως τόσο έντονα .Παίρνω τηλέφωνο στην LG μιλάω με εναν ευγενέστατο κύριο οπου πραγματικά δε το περιμένα και με ενημέρωσε πως θα μου δώσουν μια ιδια ανακατασκευασμένη . Σήμερα εκανα μια προσπάθεια παλι με το μόνιτορ και έπαιζε κομπλέ.Τι κάνω τωρα?Πως θα αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας αμα μου πουν οτι παρέλαβαν ενα μονιτορ που δουλευει άρτια και το φορτοθεί μετά κάποιος αλλος φουκαράς και του κάνει τα ιδια?Με τις ανακατασκευασμένες οθονες τι παίζει δεν με περιάζει ο ορος "ανακατασκευασμένη" γτ και την δικά μου να κρατήσω παίρνω το ρίσκο να το ξανακάνει οπότε θα μαι και εκτός εγγύησης και θα πάει για επισκευή.

Κρατάω τη δικιά μου?παιρνω το ρίσκο και παίρνω αυτη που μου στέλνουν με πρόβλημα να μην έχει γίνει σωστή επιδιόρθωση και να παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα?να χει καμένα πίξελς κτλ?:help1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.