Jump to content



Εξωτερικη καρτα ηχου


Jim@kiS

Recommended Posts

καλησπερα παιδες εχω 2 σετακια Z5500 και 8α τα βαλω σε μια καρτα ξερω οτι απο ποιοτητα δεν λενε πολλα αλλα στο μελλον η καρτουλα 8α μπει σε custom ηχοσυστημα οποτε 8ελω να ειναι ΠΟΛΥ καλη!τωρα γιατι 8ελω να ειναι usb?γιατι δεν υπαρχει χωρος στο κουτι με τις καρτες οποτε μονο εξωτερικη και το αλλο που δεν 8ελω ειναι να ειναι πχ και για ηχογραφισεις που εχουν εξοδους γιατι τετοια δεν με ενδιαφερουν απλα 8ελω ποιοτικη μουσικη!και η δευτερη απορεια μ ειναι ποια απο τις 2 καρτες που εχω τωρα ειναι καλητερη η supremeFX X-FI που ειναι η default της rampage extreme 2

και η sound blaster audigy 2 ZS που παλια ηταν τοπ

ευχαριστω παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Σε εξωτερική δεν παίζει και τίποτα καλό τι να σου πούμε, βρες χώρο και πάρε μια εσωτερική της προκοπής.

Εγώ θα κοιτούσα σε Asus και Auzentech. Creative δεν θα κοίταζα καθόλου είναι καραγκιόζηδες με το suppot που παρέχουν και με τους drivers τους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.