Jump to content



Διάφορα (CPU, GPU, Mouse, Τιμονιέρα)


z3et

Recommended Posts

Πωλούνται τα εξής:

CPU: AMD Phenom II X6 1035T, χωρίς εγγύηση αλλα απολυτα λειτουργικός στα 120e

GPU: Powercolor HD 4870 1GB , μάλλον χωρίς εγγυηση, στα 80e

Mouse: Razer Lachesis με εγγύηση 6 μήνες, στα 40e

Τιμονιέρα: Thrustmaster RGT Force Feedback Pro Clutch Edition χωρίς εγγύηση αλλα ειναι πολυ λίγο δουλεμένη, στα 65e

Τα πράγματα δεν είναι δικά μου, για τα περαιτέρω στο χρήστη leonidastra86

Link to comment
Share on other sites

Καρτα γραφικων και επεξεργαστης ειναι ρεζερβε στον gharit.

Θα ενημερωσω για τις εξελιξεις.

Τιμονιερα (χρησιμοποιημενη 2-3 φορες μονο και για λιγα λεπτα-αγορασμενη απο eshop πριν 2-3 χρονια,δε θυμαμαι ποτε ομως.αποδειξη εχω αλλα δε πιστευω να ειναι ακομα στην εγγυηση) καθως και ποντικι (σε αριστη κατασταση και με αλλους 6 μηνες εγγυηση) παραμενουν στη διαθεση σας.

Με την ευκαιρια να ευχαριστησω θερμα τον ζ3ετ που μου ανεβασε την αγγελια. :triniti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

up

ελα να φευγουν παιδια,μη τα κραταω.

τιμες συζητησιμες. ειδικα στο τιμονι γιατι στο ποντικι δε μπορω να πεσω και πολυ. ειναι ηδη πολυ χαμηλη η τιμη.

να διευκρινησω κατι που δεν εχουμε πει ακομα.η τιμονιερα ειναι η εκδοση με τα 2 πενταλ,οχι με τα 3.ξεχασα να το πω.Απλα εδωσα το παραπανω λινκ γιατι δε τη βρισκω με τιποτα αυτη που πηρα. Αποδειξη πρεπει να υπαρχει καπου (απο eshop) αλλα λογικα ειναι εκτος εγγυησης γιατι περασαν 2 χρονια. Ειναι χρησιμοποιημενη ελαχιστα (μιση ωρα) γιατι εχω γυαλινο τραπεζι και κοντεψα να το σπασω οταν κουμποσα τη τιμονιερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλε μου.... Με ενδιαφέρει το ποντίκι που πουλάς. Σου το αγοράζω και 40 ευρώ δεν έχω πρόβλημα. Θα θελα να ξέρω όμως τι χρωμα φωτισμού έχει ( κόκκινο , μπλε , άσπρο) καθώς και αν στέλνεις επαρχία ( Λαμία συγκεκριμένα) . Αν ναι πες μου και πως σε ενδιαφέρει να γίνει η συναλλαγή. Είτε με κατάθεση είτε με αντιπαραβολή με τα έξοδα αποστολής δικά μου εννοείται. Αντιπαραβολή με βολεύει περισσότερο για να είμαστε και οι δυο σίγουροι καθώς και γιατί δουλεύω πάντα πρωί οπότε δεν είναι εύκολο να πάω σε τράπεζες. Περιμένω πμ σου. Σε ευχαριστώ καλή σου μέρα....

Link to comment
Share on other sites

Ελα να φευγει το τιμονι.

Στα 50 η τιμη και δε θα κατεβει αλλο. Το κραταω μετα.

Κατα προτιμηση απο Θεσσαλονικη ο ενδιαφερομενος γιατι ειναι και βαρυ πραμα.

Θυμιζω οτι εχει μεταλλικα πενταλ και ειναι φτιαγμενο απο γερα και ομορφα υλικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ακομα δεν εχει φυγει η τιμονιερα.

Ειμαι Θεσσαλονικη για λιγες μερες ακομα οποτε στελνουμε πανελλαδικα ή και με συναντηση.

50 ευρω(+εξοδα αποστολης αν μιλαμε για αλλη πολη),σε αριστη κατασταση και μεσα στο κουτι της.

Αντε ρε παιδια,να κλεινει και το θρεντ. :magic:

Και καλες γιορτες να εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αρκει να ειναι λιγο αμεση η συναλλαγη γιατι ειναι αργιες και Κυριακη φευγω (εξωτερικο).

Αν μπορεις να κανεις καταθεση σε λογαριασμο αμεσα τοτε θα στη στειλω την ιδια ή την επομενη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.