Jump to content



Samsung Galaxy tAB VS IpAD


Adlabr

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλως σας βρήκα.

Είμαι σε ένα δίλημα και σκέφτηκα πριν κάνω καμια πατάτα να μπω σε κανένα forum να ρωτήσω.

Σκέφτομουν να αγοράσω το Samsung Galaxy tab με με πρόγραμμα από τη Vodafone στα 344 ευρώ, αλλα είδα χθες οτι στο Geitnow έχουν το 16άρι iPad 3G στα 599 το σκέφτομαι αρκετά.

Βασικά θα ήθελα να μου πει κάποιος αν έχει δουλέψει το Galaxy, γιατι εμένα μου φάνηκε λίγο μικρή η οθόνη και αυτό κυρίως με προβλιματίζει.

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανεις το usb σε tablet?

Αχρειστο ειναι ;)

Θα λισμονισεις τις 10 ιντσες του ipad παντως...

Και τις ασκήσεις γυμναστικής λόγο βάρους.

Το usb δεν υπάρχει όχι γιατί δεν χρειάζεται αλλά για να έχει "καλύτερο έλεγχο" τον συσκευών της η Apple.

Link to comment
Share on other sites

απο εκει περα βεβαια εχεις και αλλες επιλογες

WITS A81E Tablet Computer,Android 2.2,App Market, Flash - eBay (item 120622833260 end time Nov-16-10 07:08:06 PST)

με πολυ καλη υποστηριξη απο οσο ξερω ... α..και dual boot..(win ce) 7"

8'' Freescale iMX Android 2.2 Apad ePad Tablet PC MID - eBay (item 370454050248 end time Nov-17-10 02:38:30 PST) με περισσοτερη ram και ψηλοτερα συγχρονισμενη cpu και 8" (χωρις gps & dual boot)

Epad Tablet PC Android 2.2 Telechip 10.2" Free Postage - eBay (item 170563176115 end time Nov-10-10 05:22:30 PST) 10" dual boot, οχι gps, dual core cpu

Ολα αυτα υποστηριζουν και usb host

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, πήγα το Σάββατο στη Vodafone και έριξα μια ματιά στο tab, να πω την αλήθεια μου, δεν με ενθουσίασε εκτός από τη μικρή οθόνη, είναι και εντελώς πλαστικό. Είδα οτι ο @icy20 πρότεινε το 10άρι το Archos είναι αυτό; Γιατί απ ότι βλέπω δε είναι διαθέσιμο. Μάλλον θα καταλήξω στο ipad από το Getitnow, θα τους πάρω τηλέφωνο σήμερα να δω αν μπορώ να περάσω αύριο να το παραλάβω από κάποιο κατάστημα.

Thnkss για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.