Jump to content



νερο?πως?


Nedi46

Recommended Posts

Πέστε μου που θα βρω τον κικλοφοριτι για το νερό? Ψυγείο οk θα βρω! Σωληνάκια ποια? Και τι νερό η παραφλου? Πέστε μου καμία ιδέα για το κάνω W/C?PLESE

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορητή απο Petshop.... κάτι απο 600lt/h και πάνω προτίμησε με 1/2" είσοδο/'εξοδο. σωληνάκια απλά σιλικόνης (εκτός αν θες να δώσεις κάτι παραπάνω για να μην τσακίζουν)

Γενικά πόσα χρήματα μπορείς να διαθέσεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nedi46 [Σήμερα, στις 14:43]

pes moy tin Διεύθυνση

Δεν νομίζω να χρειάζεσαι διεύθυνση για οποιοδήποτε Pet-Shop.....δεν πουλάνε σκυλάκια στην γειτονιά σου κάπου;

Ζήτα αντλία την Hydor L20. Είναι αρκετά καλή. Αν δεν την βρεις σε Pet-Shop την έχω δει σε μαγαζί με υπολογιστές στην Αθήνα με καλή τιμή....αλλά δεν θυμάμαι πιό! Για waterblock ρώτησε τον Eleven, είναι χρήστης στο forum και φτιάχνει εξαιρετικά waterblock με αξιόλογη τιμή. Για ψυγείο μάλλον αυτοκινήτου χάλκινο αλλά επειδή στα μη εξειδικευμένα δεν έχω εμπειρία καλύτερα να ρωτήσεις τον ίδιο τον Eleven, θα σου προτείνει αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Γενικα αξιολογη διευθυνση για να παρεις διαφορα parts for watercooling einai

to www.hacshop.gr

Απο εκει παρε την αντλια. Για μπλοκ σου συνιστω του eleven. Ειναι απλα κορυφη

για τα λεφτα του και για αυτα που προσφερει. Δεν θα το μετανιωσεις. Ψυγείο εαν

εχει καιρο μπορει να σου το στειλει και αυτο o eleven!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.