Jump to content



Razer Mamba 5600 vs Logitech MX Performance Wireless vs Logitech G700 Laser Mouse


zervas

Recommended Posts

τωρα παει stink ψωνησα.Διαβασε να δεις τι πειρα.

Αφου ηγα στο πλαισιο δοκιμασα σχεδον τα παντα και αποφασισα οτι και πειρα δηλαδη

razer destructor profesional gaming mat για mousepad

ποντικι πηρα για καθημερινη χρηση το logitech perfomance mouse mx

και για gaming τελικα δεν εδωσα πολλα λεφτα κια μου αρεσε αλλα και καθοταν καλα στο χερι μου το razer deathadder το οποιο μ φανηκε αρκετα καλο ελπιζω να μην εκανα @@@@@...παντως stink logitech ειναι πιστευτο στο χερι μου απιστευτο...πολυ ανετο.Θα δω και το razer τι λεει.

περιμενω αποψη σας.

Link to comment
Share on other sites

Από εργονομία είναι εξαιρετικά και τα 2 όπως είδες και ο ίδιος. Αν σου κάθονται καλά στο χέρι όλα τα άλλα είναι θέμα συνήθειας κατά την γνώμη. Καλά έκανες και δεν ξοδεύτηκες εφόσον καλύπτεις της ανάγκες. Μόνο με το mousepad δεν είχα ποτέ επαφή αλλά αν δεν σου δημιουργεί προβλήτα όπως το να τρέμει ο κέρσορας τότε δεν τίθεται θέμα. Με γεια σου και καλοδούλευτα. Θα δεις πάντως αν συνηθίσεις με τα 2 mouse, μετά δεν υπάρχει γυρισμός. :dance3::magic::dance3:

Link to comment
Share on other sites

φιλε stink παλι καλα που σε ακουσα..δεν το μετανιωσα καθολου..ειναι τελεια και τα δυο.βεβαια απο το razer περιμενα κατι παραπανω αλλα δεν πειραζει αν δεν με ικανοποιησει θα το δωσω σε κανενα 6 μηνο.βεβαια το ousepad ολα τα λεφτα τα αξιζε τα 35 ευρω του το συνιστω..καλητερα που δεν πειρα mamba.

παρακαλω του διαχειριστες να κλεισουν το τοπικ σας ευχαριστω ολους και εσενα stink ιδιαιτερα.:lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.