Jump to content



kb971644 και windows live essentials 2011


JohnnyX

Recommended Posts

λοιπον ...μου ζητηθηκε η εγκατασταση του windows live essentials 2011

αφου μπηκε δε δουλευε τιποτα καλα...το παραθυρο του msn messenger εβγαζε μονο το περιγραμμα και μεσα φαινοταν το background των windows...το live movie maker παντα σκοτωνοταν κτλ κτλ...απεγκατασταση...παω να το ξαναβαλω και μου λεει οτι πρεπει να βαλω το platform update for windows vista KB971644...και τωρα αρχιζουν τα πιο περιεργα..

το windows update μου δειχνει οτι εχει εγκατασταθει επιτυχως στο παρελθον...

στα εγκατεστημενα προγραμματα ..στην επιλογη να δεις τα windows updates δεν υπαρχει !!!

αποτελεσμα το windows update να μην βρισκει ελλειψη του kb971644 και να μη το βγαζει για κατεβασμα...

απο την αλλη δε μπορω να το αφαιρεσω αλλιως (η μπορω !! απο τη λιστα windows update)

και ετσι δε μπαινει το live essentials 2011...

Μπορω να βρω πουθενα αυτονομα το kb971644...εφαγα τα νιατα μου και δε το βρισκω...

απο την αλλη εφαγα και τα υπολοιπω γιατι δε μπορω να βρω το live essentials 2010 που ηταν μια χαρα

αν εχει κανεις κατι απο τα 2 η μπορει να τα βρει...plzτα θελω !!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.