Jump to content



Που βάζετε .......


gbdanis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbdanis

Που βάζετε ρε παιδιά τα cd σας? Εγώ έχω πρόβλημα χώρου ?

(χρόνια μας πολλά ) Γιώργος

:inlove::upside: :flower:

Χρόνια σου Πολλά, :)

Προσωπικά, από τότε που άρχισα να τα βάζω σε dvd, έλυσα το πρόβλημα του χώρου....

Εκτός αν εννοείς μουσικά, όπου εκεί το πρόβλημα παραμένει....

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να την μικρύνεις, σε διαστάσεις "Το μέγιστο μέγεθος του αρχείο πρέπει να είναι 100Kbytes και το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος για εικόνες είναι τα 500(width)x700(height)"

Μετά, στο πεδίο που γράφεις την απάντηση(όχι στο quick reply) πατάς το browse και διαλέγεις την φώτο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι μεγάλο το πρόβλημα.

Μουσικά CD, 51 DVD μέχρι τώρα από περιοδικά (ταινίες), 107 ταινίες σε divx/xvid (cd δεν τα έχω μετρήσει, αλλα υπολογίστε ότι αρκετές ταινίες είναι σε 2 cd). Παιχνίδια, χαμός στο ίσωμα.

Εχτές άνοιξε το ΙΚΕΑ πάντως στο αεροδρόμιο που από ότι είδα έχει κάτι ενδιαφέρουσες λύσεις για θήκες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα βάζω σε κάτι χάρτινες κούτες από το one euro shop. Επίσης χρησιμοποιώ αρκετές χάρτινες θήκες. το καλύτερο πάντως είναι να τα έχετε τακτοποιημένα εκμεταλευόμενοι κάθε γωνίτσα του χώρου. Πάντως προσπαθείτε να τα βάζετε κάθετα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Εγώ τα βάζω σε κάτι χάρτινες κούτες από το one euro shop. Επίσης χρησιμοποιώ αρκετές χάρτινες θήκες. το καλύτερο πάντως είναι να τα έχετε τακτοποιημένα εκμεταλευόμενοι κάθε γωνίτσα του χώρου. Πάντως προσπαθείτε να τα βάζετε κάθετα.

καμια foto

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Η μονη λύση είναι όσο γίνεται λιγότερες θήκες.....

Σωστός, και εγώ πλέον χρησιμοποιώ για data μόνο βαρέλια. (για τα original παραμένει πρόβλημα...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.