Jump to content



Leadtek 5700 με 3 χρονια εγγυηση 116�


robithis

Recommended Posts

Οπα μεγαλε !!

Χωρις να θελω να γινω κακος...

Να σε ρωτισω κατι ??

Λιανικη για το μαγαζι σου κανεις εδω μεσα ???

Γιατη τοσο πουλαμε και μεις την ιδια καρτα (με το φπα) αλλα δεν το διαφημιζω στο φορουμ και ουτε οι αλλοι ιδιωκτητες καταστηματων που ειναι μελη.

ας ασχοληθει ο ΑDMIN me to Θεμα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από robithis

Γιατι δεν ειναι φορουμ αγγελιων αυτο? Θεωρησα οτι ειναι καλη η τιμη και γι αυτο το εγραψα .

Το forum αγγελιών, είναι για αγοραπωλησίες μεταξύ χρηστών και όχι καταστημάτων....

Το κομμάτι " Τι - Που - Πόσο" έχει να κάνει με ερωτήσεις χρηστών σχετικά με το που μπορούν να βρουν τι και πόσο.... Δεν νομίζω να θέλει τόσο πολύ μυαλό να καταλάβεις την διαφορά....

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου ο λογος που το εκανα θεμα ειναι απο την ημερα που ρωτησα για την καλη λειτουργεια και garantee των 15 9500 που ανεφερε και αυτος μου απαντισε " εμεις δεν κανουμε σαχλαμαρες" καταλαβα οτι η εχει σχεση η ειναι το δικο του μαγαζι.

Μετα ειδα το ποστ αυτο εδω και ψαχνοντας ειδα και ενα ποστ που αλλος φιλος ρωταγε για 5600 και αυτος του εδινε το λινκ για αυτες της 5700.

Και στο κατω κατω ΔΕΝ ειναι τελικα καλη τιμη.....

Και κατι για ολους..

Περιμενετε μαγκες να μπει ο μαιος γιατι θα εχουμε ΜΕΓΑΛΕΣ πτωσεις σε τιμες VGA... (ηδη αρχισαν);)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.