Jump to content



ASUS V9950 drivers και αλλα...


fanisk

Recommended Posts

Παιδες ποιοι ειναι πιο καινουριοι?

51.75 ή 52.16?

Και κατι αλλο...τωρα τελευταια μου βγαζει συνεχεια οταν κανω log-in στα xp οτι εχει ριξει την αποδοση της γιατι δεν παιρνει ρευμα!

Στην αρχη γιατι δεν μου το εβγαζε?

nvidia ge force fx 5900 128mb...

Μηπως το 360w psu τα εχει παιξει τωρα τελευταια με το o/c και το folding?

Ξερω οτι ειναι λιγο βεβαια...αλλα δεν το ειχα αλλαξει γιατι ειχα κανει συνθεση στο "Πλαισιο" το συστημα της υπογραφης μου...και επειδη δεν ειχα προβλημα δεν το αλλαξα...

Να το αλλαξω με ενα tagan 480?Υπαρχει περιπτωση να φταιει κατι αλλο?

ΥΓ:Πως προφερεται τελικα? τΑγκαν ή ταγκΑν...ο τονος στο ’...???

Link to comment
Share on other sites

οι 52.16 ειναι οι τελευταιοι........πηγαινε ομως στο σαιτ της nvidia και κατεβασε τους τελευτιους.δεν ειμαι σιγουρος αλλα κατι πηρε το αυτι μου για 53.ΧΧ.τεσπα δεν ειμαι και σιγουρος.σιγουρα ομως πιο καινουριοι καθε φορα ειναι αυτοι με το μεγαλυτερο νουμερο στα 2 πρωτα ψηφια.οσοσ για το τροφοδοτικο σου σιγουρα ειναι πολυ λιγο για φολντινγκ και για υπερχρονισμο ταυτοχρονα οποτε πολυ πιθανον να παιζει κατι τετοιο.αν εχεις κανα πολυμετρο ψαξε μεσα στο φορουμ πως μετραμε τασεις και δες ποση αποκλιση εχουνε οι τασεις σου απο τις ονομαστικες τιμες.αν βεβαια εχεις τα λεφτα πηγαινε απευθειας για το τΑγκαν και κρατα το μικρουλι για να τροφοδοτησεις τιποτα 2ρευουσες συσκευες στο πισι σου.εγω αυτη τη στιγμη ψαχνω να βρω ενα μεταχειρισμενο μικρο τροφοδοτικο ωστε να δινω σε aerogate-2λαμπες και σε 3 ανεμιστηρια ωστε να ηρεμησει λιγο το 420levicom που εχω

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου ευχαριστω για τους drivers...θα το ψαξω!

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι τις τελευταιες 4 μερες εχω το προβλημα με το τροφοδοτικο...βεβαια το τρελανα το pc γιατι πειραματιζομουν με τις μνημες κλπ κλπ και οποτε κολλαγε επρεπε να το βγαλω, να αναψω/σβησω το τροφοδοτικο απο πισω για να επανελθει στις default ρυθμισεις η P4C800deluxe...

Τωρα ομως ειμαι "μαμα" και δεν εχω o/c πουθενα!

Πριν ημουν 3700 και λιγο στην καρτα γραφικων...δεν θυμαμαι αλλα πολυ λιγο!

Μιας και θα βαλω υδροψυξη, θα παρω το tagan και το παλιο 360W(που δινει το Πλαισιο) θα το εχω για την υδροψυξη και τα fans, και τις λαμπες...

ΥΓ:Αν μου τυχει κατι(φτου φτου μακρια!) και πρεπει να παω στο Πλαισιο, θα πρεπει να βγαλω το tagan και να βαλω το παλιο ε?Το ιδιο ισχυει και για την sp94... :(

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν οι τελευταίοι official 56.72 στo site της Nvidia και οι 60.72 beta στο guru3d.com. Με τους 60.72 είδα αύξηση στην ταχύτητα αλλά εμφανή διαφορά της ποιότητας (προς τα κάτω...)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εχω τους 52.16 αλλα σημερα κατεβασα απο pctech τους 51.75(εκανα πατατα τελικα!)

Φιλε DJD εχεις τους international?Αν ναι μπορεις να τους zipαρεις και να τους στειλεις στο email μου?

ΥΓ:Θα υπαρξει διαφορα απο τους 52.16 που εχω τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Αν τo zipαρεις ποσο βγαινει?

Ειμαι με pstn(ενω εχω isdn αλλα δεν συνδεσα το καλωδιο...τεσπα...)

33% 5mb/14.8mb 40 λεπτα ακομα...

Δεν μπορεις να το zipαρεις να κανουμε μια προσπαθεια?

Το international ομως!

Γιατι αν θυμαμαι καλα, λογω του φροντιστηριου user has no quota limitation...

ΥΓ:Συγγνωμη που σε ζαλιζω!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε DJD τους κατεβασα χθες κατα τις 1.30 το βραδυ....

Ομολογω πως ειδα καποια αισθητη διαφορα, και το μενου αλλαξε λιγο...τα γραμματα εγινα bold...και φυσικα ειμαι χαρουμενος γιατι κατεβασα το τελευταιο που υπαρχει!!!

Τωρα για το ρευμα....υπαρχει περιπτωση να φταιει κατι αλλο?Ή απλα ειναι θεμα τροφοδοτικου, το αλλαζω και τελειωσα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.