Jump to content



Μέγεθος Vram για 1080p


The_Blade

Recommended Posts

έχει κανείς λινκ για κάποιο αξιόπιστο review για vram usage σε 1080p?

Με ενδιαφέρει γιατί μπορώ να πάω σε 6950 1gb cf (με πολύ καλή τιμή), για 6950 2gb cf έχω διαφορά κόστους σημαντική...

το θέμα είναι αξίζει ή μένω σε 6850 cf γιατί με 1 Gb όπου τα βρεί σκούρα η 6850 θα κολλάει και η 6950?

γενικότερα είμαι πολύ ικανοποιημένος από το 6850 cf αλλά έχω τη δυνατότητα να αλλάξω με μικρό κόστος, (περίπου 100 ευρώ) .

Link to comment
Share on other sites

έχει κανείς λινκ για κάποιο αξιόπιστο review για vram usage σε 1080p?

Με ενδιαφέρει γιατί μπορώ να πάω σε 6950 1gb cf (με πολύ καλή τιμή), για 6950 2gb cf έχω διαφορά κόστους σημαντική...

το θέμα είναι αξίζει ή μένω σε 6850 cf γιατί με 1 Gb όπου τα βρεί σκούρα η 6850 θα κολλάει και η 6950?

γενικότερα είμαι πολύ ικανοποιημένος από το 6850 cf αλλά έχω τη δυνατότητα να αλλάξω με μικρό κόστος, (περίπου 100 ευρώ) .

Τσιμπα τες!

Σε 1080ρ ειναι υπερκομπλε το 1GB!

Προσωπικα θα εδινα και το 50αρικο για τα ψυχολογικα 2GB.

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε γμτ, με αρωστήσατε πάλι με τα 580 sli & τα trifire, μάλλον θα πάω για τα 2 Gb, kepler και το συνάφι τους τα περιμένουμε από Σεπτέμβριο? μην τρέχω καλοκαιριάτικα για κάρτε πάλι.... :p

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε γμτ, με αρωστήσατε πάλι με τα 580 sli & τα trifire, μάλλον θα πάω για τα 2 Gb, kepler και το συνάφι τους τα περιμένουμε από Σεπτέμβριο? μην τρέχω καλοκαιριάτικα για κάρτε πάλι.... :p

Ενα 7/8μηνο το εχουν οι σημερινες καρτες...

Προτινω 6950 2GB και unlock.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.