Jump to content



Πως να κερδίσετε ένα Αγγελιοban για μια εβδομάδα (Step by step guide)


LLLEFTERIS

Recommended Posts

Yποθετω δε σε ενδιαφει τιποτα αλλο απο το συγκεκριμενο forum παρα μονο οι ανταλλαγες πωλησεις με σκοπο το καθαρο κερδος??

AN ειναι για μενα αυτο τι σχεση εχει με την ερωτηση που κανω? Και σιγουρα εχω κανει αρκετα post σε αλλα θεματα εκτος απο τις αγγελιες.

Link to comment
Share on other sites

με σενα εχει και αυτο γιατι θα μπορουσες καλλιστα να το κανεις θεμα μεσα απο το να ρωτας ο,τι σε ενδιαφερει στην εκαστοτε αγγελια.

εδιτ

θα σβηστουν τα "εχτραδακια" απο την αγγελια αργοτερα

Link to comment
Share on other sites

Πιστευα πως οι καινουριοι θα ειναι και καλυτεροι και για αυτο δεν ανοιξα θεμα για να ρωτησω γιατι το θεωρουσα κατι δεδομενο.

Απλα μου φανηκε παραξενο αυτο που εγραψε ο Chosen και για αυτο εκανα την ερωτηση. Ολοι ελεγαν πειρμενετε να βγουν οι καινουριοι ssd της Intel.

Το θεμα ειναι η ερωτηση και οχι ο τοπος που εγινε! Λαθος ειμαι γιατι ειμαι off topic.

Και φυσικα δεν μπορεις να ξερεις ουτε εσυ αλλα ουτε κανενας αν καποιος εχει καθαρο κερδος οπως γραφεις η αν εχει καθαρο χασιμο.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευα πως οι καινουριοι θα ειναι και καλυτεροι και για αυτο δεν ανοιξα θεμα για να ρωτησω γιατι το θεωρουσα κατι δεδομενο.

Απλα μου φανηκε παραξενο αυτο που εγραψε ο Chosen και για αυτο εκανα την ερωτηση. Ολοι ελεγαν πειρμενετε να βγουν οι καινουριοι ssd της Intel.

Το θεμα ειναι η ερωτηση και οχι ο τοπος που εγινε! Λαθος ειμαι γιατι ειμαι off topic.

Και φυσικα δεν μπορεις να ξερεις ουτε εσυ αλλα ουτε κανενας αν καποιος εχει καθαρο κερδος οπως γραφεις η αν εχει καθαρο χασιμο.

Αφου δεν κανεις κατι αλλο εδω μεσα εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων

filippos.png

Δεν ειμαστε χοντρομ@λ@κες εδω μεσα φιλε... :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα χοντρομ@λ@κα κανεναν εδω μεσα και ουτε με νοιαζει τι κανει ο καθενας εδω μεσα απο την στιγμη που δεν με ενοχλει.

Και πρεζακιας να ειναι ο γειτονας μου απο την στιγμη που δεν ενοχλει εμενα και την οικογενια μου δεν με νοιαζει τι κανει.

Αν υπαρχει καποιο προβλημα με μενα και τις αγγελεις μπορει να μου το πει η διαχειριση του site εσυ σαν απλος χρηστης τι προβλημα εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Θα το πούμε λοιπόν για πολλοστή φορά: ο τομέας των αγγελιών προσφέρετε σε χρήστες που έχουν το μικρόβιο της αναβάθμισης και γουστάρουν να αλλάζουν τα παιχνίδια τους και όχι σε αυτούς που έχουν το μικρόβιο του κέρδους.

Στην προκειμένη περίπτωση σου κόβεται η πρόσβαση από τις αγγελίες για μια εβδομάδα λόγω της έναρξης συζήτησης σε χώρο που δεν επιτρέπεται. Γενικότερα μιλώντας, δεν ενδιαφερόμαστε ιδιαίτερα για απλούς πωλητές μεταχειρισμένων αλλά για χρήστες που συμβάλλουν και συμμετέχουν. Εσύ δίνεις την εντύπωση ότι μπαίνεις στο TheLab μόνο για τις αγγελίες, σε σημείο που να κάνεις και τις ερωτήσεις σου εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.