Jump to content



Βρειτε τον τροπο να βγειτε..


paschalia

Recommended Posts

Καταφερα να βρω το χρηματοκιβωτιο...αλλα δεν μπορω να βρω τον συνδυασμο του...:mad:

Ειπα να το κανω με την σειρα...και να μην κλεψω..αλλα δεν μπορω να βρω τον συνδυασμο :devil:

Κερασανθρωπε ποιος ειναι ο συνδυασμος?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Εχεις ενα χαρτι με μια σημειωση για μια url....πηγαινε και κοιτα την χρονολογια!

Τεσπα για να μη παιδευεσαι...1994!

Μου αξιζουν τουλαχιστον συγχαρητηρια! λοοοοοοολ!

Link to comment
Share on other sites

Καταφερα και μπηκα και στο βιριντιαν αλλα το μονο που καταφερα να αναψω ...ηταν το στικ...!

Πισω απο την μπλε πορτα τι ειναι ? την ανοιγω...μπαινω..αλλα πολυ σκοταδι...

Link to comment
Share on other sites

αργει κομματι να φορτωσει και πρεπει να του κανεις κλικ για να παει παρακατω.... anyway τα νευρα μου, βρηκα τον τροπο να βρασει το φλυτζανι η οτι ειναι αυτο εκει περα αλλα κατι ακομα λειπει...... και καθε φορα ξεκιναω απο την αρχη.... (παρεπιμτοντως αει σιχτιρ με τις αναποδες ημερομηνιες, εκατο φορες δοκιμασα τα γενεθλια της σαν 0705!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, εχω το κουτι για τη ρημαδοψυχη του που εβγαλε τη δικη μου, τον αναπτηρα, το cd, τις δυο φωτο, τα φυτιλια, και τη μπυρα... εχει ξαπλωσει ο ηλιθιος πανω την αλυσιδα και δεν μπορω να την παρω (παιρνεται η τζαμπα ζαλιζομαι;) α, εχω και την κορνιζα.. τι στον κορακα μου λειπει μη το κοπανησω χαμω;

Link to comment
Share on other sites

still something missing... παναθεμα τον τον ψοφιο! Εχω πανω το κουτι της μπυρας, τα φιτιλια, την κορνιζα με τη φωτο, και το cd με τη θηκη.... τι εχω χασει;;;;;; κλαψ!!!! αν ξανακουσω ντιν θα παθω υστερια!

Link to comment
Share on other sites

μηπως να την πιω κιολας (εχω πιει τρεις και καθε ντιν μου κανει τα νευρα μανταλακια!!!!) πολυ θα ηθελα να τον κανω σουπα τον ηλιθιο.... το αλλο ητανε πιο ευκολο!

Αει σιχτιρι νυχτιατικα toshimitsu πως σε λενε μας εκανες τα νευρα μανταλακια.... ευχαριστω κυριε κερασακι!!!!!! νασαι καλα!!!! (ειμαι και κλειστοφοβικη!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.