Jump to content



Πλήρες PC-Αthlon 3800 x2 s.939


profitis

Recommended Posts

Εδώ και 5 μήνες που έχω πάρει καινούργιο μηχάνημα δεν το έχω χρησιμοποιήσει για κάποιον άλλον λόγο οπότε το πουλάω να μην κάθεται, κρίμα είναι.

Καταρχάς θα ήθελα να πουληθεί το PC ολόκληρο, ίσως δεν αξίζει καν το κόπο να φεύγουν κομμάτια κομμάτια.

Κουτί: Ενα chieftec tower με 4 3,25 θέσεις και 4 5,25 mid tower. το κουτί είναι αυτό

CPU: Athlon 64 x2 3800 s.939, 512 kb cache.

Mobo: MSI Κ8Ν Platinum με nforce 3

GPU: Nvidia 6600 GT, 256 ΜΒ RAM, ΑGP

RAM: 1GB (2x512 MB) kingston DDR 1 και επίσης υπάρχει άλλο ενα DIMM 512ΜΒ RAM που δεν έχει χρησιμοποιηθεί, αγνώστου βέβαια μάρκας

HDD: Seagate 200GB Sata

PSU: Tagan 420W

DVD-RW:Lite on με υποστήριξη dual layer

DVD-R: Plextor PX-130A

Συνάντηση χέρι με χέρι στα Χανιά (Αθήνα θα βρίσκομαι το Πάσχα όπου θα μπορώ να το ανεβάσω). Αντικαταβολή, δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι θα είναι δύσκολα λόγω του όγκου και των κιλών του κουτιού.

updated

Τιμή:140€.

Παρόλο που ο CPU είναι του 2006 όλοι γνωρίζεται την αξία του. Με λίγη μνήμη ακόμη απο το 1,5 GB θα κάνει αξιοπρεπέστατα τις περισσότερες δουλειές που θέλει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.