Jump to content



Αγαπητή Otenet.....


dfragos

Recommended Posts

Γράφω αρκετά έως πολύ τσαντισμένος πάλι με την αγαπητή μου Otenet. Πάω σήμερα το πρωί να στείλω μαιλ σε κάτι φίλους και μου έρχονται πίσω τα μισά. Ρε πο@@@ λέω κάτι βλακεία θα έκανα. Κοιτάζω τις πληροφορίες και βλέπω.....

The following addresses had permanent fatal errors ----- <sdrevis@ieee.org>

(reason: 554 5.7.1 <s@@@@ieee.org>... User unknown) <el00049@mail.ntua.gr>

(reason: 550 5.7.1 Rejected: 195.170.0.13 listed at bl.spamcop.net) <el@@@@mail.ntua.gr>

(reason: 550 5.7.1 Rejected: 195.170.0.13 listed at bl.spamcop.net) <el@@@@mail.ntua.gr>

(reason: 550 5.7.1 Rejected: 195.170.0.13 listed at bl.spamcop.net) <xr@@@@otenet.gr>

(reason: 550 5.1.1 <xrfatour@otenet.gr>... User unknown)

οι δύο όπως βλέπετε δεν υπάρχουν, οι άλλοι όμως ......................

Στο παρακάτω link θα δείτε γιατί γίνεται αυτό

http://www.spamcop.net/w3m?action=checkblock&ip=195.170.0.13

Πήρα λοιπόν την Otenet να τους πω πολύ άπλά ότι εγώ έχω πληρώσει για κάποιες υπηρεσίες και ότι τελικά μο προσφέρονται μισές. Βγαίνει μια κυρία λοιπόν και με τα πολλά μου είπε ότι μπορώ να στείλω μέσω webmail και αφού υπάρχει αυτή η δυνατότητα είναι όλα μέλι γάλα.

Το καλύτερο βέβαια είναι ότι, σε περίπτωση που με ενοχλεί αυτό δεν μπορεί να κάνει κάτι η Otenet και πρέπει να επικοινωνήσω εγώ με την συγκεκριμένη εταιρεία.

Έχω ψηθεί άγρια να πάρω το μαγικό τηλέφωνο του ΙΝΚΑ.........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.