Jump to content



Εγκατάσταση-ενεργοποίηση Win XP Home GR


stoum

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν μπορώ να ενεργοποιήσω στο 2ο pc μου XP Home ελληνικά που όμως τα έχω ήδη ενεργοποιήσει τηλεφωνικώς στην εγκατάσταση του πρώτου μου pc? H Microsoft μου το αρνήθηκε λέγοντάς μου τα κλασσικά... όσοι υπολογιστές τόσα λειτουργικά. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά, αρκετές φορές έχω ενεργοποιήσει το ίδιο αντίτυπο σε διαφορετικούς υπολογιστές, τηλεφωνικά.

Δεν θα πεις ότι ήδη έχεις κάνει ενεργοποίηση, απλά θα αναφέρεις ότι θες να ενεργοποιήσεις το νέο σου λογισμικό, στο νέο σου pc.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Γεια χαρά, αρκετές φορές έχω ενεργοποιήσει το ίδιο αντίτυπο σε διαφορετικούς υπολογιστές, τηλεφωνικά.

Δεν θα πεις ότι ήδη έχεις κάνει ενεργοποίηση, απλά θα αναφέρεις ότι θες να ενεργοποιήσεις το νέο σου λογισμικό, στο νέο σου pc.

Σίγουρα δεν κρατάνε τηλέφωνο ή κωδικό ενεργοποιήσης που έχει δωθεί ήδη? Μήπως κάποιο κολπάκι ενεργοποιήσης τύπου Norton internet security 2004 υπάρχει, να γλυτώσω την ένταση του τηλεφωνήματος γιατί μα το Θεό αν μου πούνε τίποτα θα τους τα χώσω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά όπως ακριβώς μου είπατε, χωρίς ερωτήσεις και άμεση εξυπηρέτηση. Τελικά δεν μετάνοιωσα που πήρα τα ΧΡ γνήσια. Ευχαριστώ όλους όσους βοήθησαν.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρίσεως.....γιατί Home και οχι Professional;

Αφου θελεις να κανεις δίκτυο , καλύτερα θα ηταν με τα Prof. Tα Home ειναι γνωστό οτι εχουν αρκετα bugs όσον αφορα τις ρυθμίσεις δικτύων !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.