Jump to content



multirama και αντικατασταση vga


giannis-21

Recommended Posts

Λοιπον ιδου το περιστατικο. Χαλαει η 4870 μου και ειναι εντος εγγυησης.την παω πισω και μου λενε οκ τηλ αλλαξαμε αλλα στην καινπυργια δεν ειχε ψυκτρα 4870 και βαλαμς μια της gigabyte.περνω την καρτα και κοιταω τα χαρτια κ γραφει 'ημερ/νια πωλησης χ/χ/2010 . Καταλαβαινω οτι ειναι μεταχηρησμενη. Απο τη μια λεω να παω πισω και να τους την πω αλλα απο την αλλη εχωντας τα χαρτια για την πωληση το 2010 θα εχει εγγυηση μεχρι το 2013.. ακουω γνωμες.. :)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν σου ανανεωσαν την εγγυηση (συνολικα). Δηλαδη η εγγυηση που σου εχουν στην "καινουρια" 4870 ειναι οσο ειχε απομεινει στην χαλασμενη.

Προφανως το καταστημα δεν εκανε κατι τετοιο ΑΛΛΑ υπαρχει η εγγυηση του κατασκευαστη και εχωντας αποδειξη του 2010 δεν μπορουν να αρνηθουν αντικατασταση..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως αν η εγγύηση είναι για την Α κάρτα που πήρα με τα λεφτουδάκια μου, έχουν υποχρέωση να την αντικαταστήσουν με μια Α ,οχι Β ούτε Α με κομμάτι της Β. κλπ. κλπ

καινπυργια ......... βαλαμς ......περνω την καρτα............. μεταχηρησμενη. ......... :fie:

Κάνε μια διόρθωση σε παρακαλώ, διάβαζα και δεν καταλάβαινα τι έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως αν η εγγύηση είναι για την Α κάρτα που πήρα με τα λεφτουδάκια μου, έχουν υποχρέωση να την αντικαταστήσουν με μια Α ,οχι Β ούτε Α με κομμάτι της Β. κλπ. κλπ

καινπυργια ......... βαλαμς ......περνω την καρτα............. μεταχηρησμενη. ......... :fie:

Κάνε μια διόρθωση σε παρακαλώ, διάβαζα και δεν καταλάβαινα τι έλεγε.

τα ειδα και εγω τα λαθακια αλλα δεν με αφηνε να κανω edit. Μαλλον θα εχει συγκεκριμενο χρονο μετα την δημιουργια του θεματος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.