Jump to content



Διορθωση στο registry......Help!


greekfragma

Recommended Posts

γεια χαρα παιδες........εχω ενα προβλημα στο registry τελευταια.Εχω windows xp sp1 και βλεπω οτι υπαρχουνε στο registry 2 πραματακια εντελως αγνωστα........δεν γραφουν τιποτα.....το απολυτο κενο σε χαρακτηριστικα......

το προβλημα που περιγραφω φαινεται στην 1η φωτογραφια.

θα ποσταρω και αλλες 2 φωτογραφιες με ολοκληρο το startup μου μπας και βρειτε και τιποτα αλλο που δεν θα πρεπε να υπαρχει ή εαν ειναι καποιο αχρηστο ή 2φορες χωρις λογο.....

ευχαριστω εκ των προτερων παιδες για την βοηθεια σας....:T:

post-596-1416070939,495_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

επισης θελω να ρωτησω και κατι ακομα το οποιο μολις θυμηθηκα........για messenger χρησιμοποιω το 6.2msn messenger plus!.οποτε το ανοιγω ομως βλεπω στο registry οτι ειναι παντοτε ανοιχτο και το windows messenger 5.0 το οποιο ομως προσπαθησα με αποτυχια να απεγκαταστησω.....(λεει οτι το msgmcc.dll is corrupted or missing)...ισως και να το εσβησα καταλαθος παλιοτερα και να μην το θυμαμαι οταν ηθελα να βγαλω τελειως απο το πισι μου τον windows messenger...προσπαθησα και με προσθαφαιρεση υλικου των windows να το βγαλω αλλα δεν γινοταν τιποτα καθως ελλειπε το dll.υπαρχει περιπτωση εαν βαλω ξανα το dll το οποιο βρηκα πριν λιγες μερες στη σελιδα της microsoft να απεγκατασταθει και αν μην ξεκινα μαζι με τα windows?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.