Jump to content



μπροστινα USB από παλιό κουτί


dbasilis

Recommended Posts

καλημέρα,

σε μόντα που κάνω χρειάζομαι τη πλακέτα με τα USB που βγαίνουν μπροστά στο κουτί και κουμπώνουν στην μητρική. Αν κάποιος έχει από κανένα παλιό κουτάκι και δεν τις θέλει θα το εκτιμούσα.

αλλιώς σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω αυτό από ένα παλιό HUB που είχα... αλλά επειδή είναι turb-x δεν του έχω και πολύ εμπιστοσύνη..

ui2ik3bbb365452viewattth12f298f7e4a-1.jpg

ui2ik3bbb365452viewattth12f298f7e4a.jpg

η λύση με τα usb σε pci δεν μου κάνουν γιατί τα καλώδια είναι κοντά και χρειάζομαι περίπου 30-40cm καλώδιο..

Link to comment
Share on other sites

ουφ... δύσκολο μου φαίνεται.. αλλά παίζει να το προσπαθήσω...

αμα κολλήσω τη πλακέτα με κόλλα (αυτή που είναι πολύ δυνατή και είναι σε μικρό σωληνάκι) πάνω σε plexi λέτε να έχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

ουφ... δύσκολο μου φαίνεται.. αλλά παίζει να το προσπαθήσω...

αμα κολλήσω τη πλακέτα με κόλλα (αυτή που είναι πολύ δυνατή και είναι σε μικρό σωληνάκι) πάνω σε plexi λέτε να έχω πρόβλημα?

Όχι πως έχω ασχοληθεί ποτέ με case modding, με εποξική όμως λογικά είσαι τζιτζί. :p Αλλά ας στα πει κανείς που έχει ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.